Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  Plakiety
691 plakieta jednostronna sygnowana Ja (Aumiller) wybita w Mennicy Państwowej w 1926 roku, popiersie w lewoi napis: FRYDERYK CHOPIN, na odwrocie znak mennicy, Strzał.6, n.. I
80 zł
64 zł
692 plakieta j.w., ale odmiana nie notowana w literaturze; bez znaku mennicy na odwrocie, brąz 90 x 60 mm I
80 zł
693 plakieta jednostronna nie sygnowana wybita w Mennicy Państwowej w 1926 roku, popiersie WładysławaReymonta i napis WŁ. ST. REYMONT, Strzał.9, wybito około 1200 szt, br.. I
60 zł
48 zł
694 plakieta jednostronna, sygnowana J. AUMILLER, wybita w Mennicy Państwowej w 1926 roku; popiersieStefana Żeromskiego w prawo i napis: STEFAN ŻEROMSKI, Strzał. 10, brąz.. I
30 zł
695 dwustronna plakieta sygnowana J. AUMILLER, wybita w 1927 roku w Mennicy Państwowej na zlecenieTowarzystwa Polsko-Bułgarskiego, Aw: Półpostać Władysława Warneńczyka i .. I-
80 zł
70 zł
696 plakieta jednostronna sygnowana J. AVMILLER, wybita w 1928 roku w Mennicy Państwowej; popiersieHenryka Sienkiewicza w lewo i napis HENRYK SIENKIEWICZ 1846-1916, Strza.. I
30 zł
24 zł
697 plakieta jednostronna nie sygnowana, wybita w 1930 roku na zlecenie Aeroklubu Rzeczypospolitej Polskiej dlaupamiętnienia międzynarodowych zawodów samolotowych; napis .. I
80 zł
140 zł
698 plakieta jednostronna sygnowana BR. ŁOPIEŃSCY, wybita w 1932 roku na zlecenie Aeroklubu Rzeczypos-politej dla uczczenia międzynarodowych zawodów lotniczych w 1932 rok.. I
80 zł
155 zł
699 plakieta jednostronna wybita w 1933 roku z okazji wyścigu samochodowego z Gdańska do Warszawy; herbGdańska i napis, brąz 52 x 43,5 mm I-
120 zł
700 plakieta jednostronna nie sygnowana b.d.; herb Gdańska, po bokach gałązki oliwne, w otoku napis gotyckiFREIE STADT DANZIG fur besondere Leistungen, brąz 61 mm II
60 zł