Aukcja 8 / 1000

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  LITERATURA

W. Hävernick- Der Kölner Pfennig im 12. und 13. Jahrhundert, 219 str., 2 tabele i 2 mapy, przedruk wydania z 1930 r.,Hildesheim 1984, oprawa kartonowa

Numer: 1000
Opis: W. Hävernick- Der Kölner Pfennig im 12. und 13. Jahrhundert, 219 str., 2 tabele i 2 mapy, przedruk wydania z 1930 r.,Hildesheim 1984, oprawa kartonowa
Stan: ,
Cena szacunkowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 72 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 851