Aukcja 8 / 1006

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  LITERATURA

St. Walewski- Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1625, 225 str., 19 tablic, Kraków 1884, oprawa półskórek

Numer: 1006
Opis: St. Walewski- Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1625, 225 str., 19 tablic, Kraków 1884, oprawa półskórek
Stan: ,
Cena szacunkowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 144 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 861