Aukcja 8 / 1006a
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Wiadomości Numizmatyczne 1961-1962, zeszyty 15-18 i 21-22 oraz zeszyt dodatkowy, jeden z najciekawszych roczników WN
Numer: | 1006a |
Opis: | Wiadomości Numizmatyczne 1961-1962, zeszyty 15-18 i 21-22 oraz zeszyt dodatkowy, jeden z najciekawszych roczników WN; wiele ciekawych artykułów, oprawa wiśniowy półskórek |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 80 zł |
Cena wywoławcza: | 64 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1371