Aukcja 8 / 999

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  LITERATURA

M. Gumowski- Monety polskie, 176 str., 32 tablice, Warszawa 1924, oprawa półskórek

Numer: 999
Opis: M. Gumowski- Monety polskie, 176 str., 32 tablice, Warszawa 1924, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 19-11-1994
Cena szacunkowa: 45 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena wylicytowana: 95 zł
Ilość odsłon: 861