Aukcja 8 / 1000
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
W. Hävernick- Der Kölner Pfennig im 12. und 13. Jahrhundert, 219 str., 2 tabele i 2 mapy, przedruk wydania z 1930 r.,Hildesheim 1984, oprawa kartonowa
Numer: | 1000 |
Opis: | W. Hävernick- Der Kölner Pfennig im 12. und 13. Jahrhundert, 219 str., 2 tabele i 2 mapy, przedruk wydania z 1930 r.,Hildesheim 1984, oprawa kartonowa |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 90 zł |
Cena wywoławcza: | 72 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1340