Aukcja 8 / 998

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  LITERATURA

M. Gumowski- Medale polskie, 231 str., 34 tablice ze zdjęciami, Warszawa 1925, oprawa półskórek

Numer: 998
Opis: M. Gumowski- Medale polskie, 231 str., 34 tablice ze zdjęciami, Warszawa 1925, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 19-11-1994
Cena szacunkowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 865