Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  POLSKA
283 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.III.6a -R-, Gum.1341, T.2
75 zł
60 zł
284 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Ryga, Aw: j.w., Rw: Herb Rygi i napis, Kop.I. 11
30 zł
24 zł
285 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.XLIVo.7, Wal.LXVI
38 zł
286 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, j.w., Kop.XLVIII.3, Wal.XLIV
38 zł
30 zł
287 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Bydgoszcz, j.w., Kop.XLXIIB.2b -R-, Wal.XXXVII
35 zł
30 zł
288 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Lublin, Aw: j.w., Rw: herby i napis, Kop.XLVIIIx.2, Wal.LXXXI
35 zł
50 zł
289 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Ryga, Aw: j.w., Rw: Herb Rygi i napis, Kop.1.12
30 zł
290 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Olkusz, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.LVIII.la -R-, Wal.LXIX Rl
38 zł
30 zł
291 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, j.w., Kop.LIXB.la, Wal.XLIII
35 zł
292 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Ryga, Aw: j.w., Rw: Herb Rygi i napis, Kop.I. 13
30 zł
26 zł
293 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Poznań, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.LIXp.2a, Wal.XXIII
35 zł
50 zł
294 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Lublin, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.LVI -R-, Wal.LXXXVII
45 zł
50 zł
295 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, Aw: Popiersie w lewo i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LII.2 -R-, Wal.XCI
80 zł
160 zł
296 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: j.w., Kop.LIVK.2 -R-, Wal.XCII
75 zł
85 zł
297 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, j.w., Kop.LIVK.3b -R-, Wal.XCII
70 zł
75 zł
298 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1606, Kraków, j.w., Kop.LIXK.3b -RR-, Wal.XCV R3, T.8, typ rzadko spotykany w handlu
80 zł
180 zł
299 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1618, Kraków, j.w., Kop.LX.2, Wal.XCVII
35 zł
30 zł
300 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Ryga, Aw: j.w., Rw: Herb Rygi i napis, Kop.I. 14 -R-, typ rzadko spotykany w handlu
40 zł
110 zł
301 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak b.d., Poznań, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XVIII.2a -RR-, WaI.XXVIII R2, typ bardzorzadko spotykany w handlu
90 zł
90 zł
302 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, anormalny, j.w., Kop.C, Wal.C, wyjątkowo dobry stan zachowania
40 zł
32 zł