Aukcja nr 8
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
283 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.III.6a -R-, Gum.1341, T.2 |
75 zł 60 zł
284 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Ryga, Aw: j.w., Rw: Herb Rygi i napis, Kop.I. 11 |
30 zł 24 zł
285 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.XLIVo.7, Wal.LXVI |
III VF |
38 zł |
286 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa, j.w., Kop.XLVIII.3, Wal.XLIV |
III VF |
38 zł 30 zł
287 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Bydgoszcz, j.w., Kop.XLXIIB.2b -R-, Wal.XXXVII |
III VF |
35 zł 30 zł
288 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Lublin, Aw: j.w., Rw: herby i napis, Kop.XLVIIIx.2, Wal.LXXXI |
35 zł 50 zł
289 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Ryga, Aw: j.w., Rw: Herb Rygi i napis, Kop.1.12 |
III VF |
30 zł |
290 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Olkusz, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.LVIII.la -R-, Wal.LXIX Rl |
38 zł 30 zł
291 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, j.w., Kop.LIXB.la, Wal.XLIII |
35 zł |
292 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Ryga, Aw: j.w., Rw: Herb Rygi i napis, Kop.I. 13 |
30 zł 26 zł
293 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Poznań, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.LIXp.2a, Wal.XXIII |
II- EF- |
35 zł 50 zł
294 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Lublin, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.LVI -R-, Wal.LXXXVII |
45 zł 50 zł
295 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, Aw: Popiersie w lewo i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LII.2 -R-, Wal.XCI |
I- UNC- |
80 zł 160 zł
296 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: j.w., Kop.LIVK.2 -R-, Wal.XCII |
II- EF- |
75 zł 85 zł
297 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Kraków, j.w., Kop.LIVK.3b -R-, Wal.XCII |
II- EF- |
70 zł 75 zł
298 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1606, Kraków, j.w., Kop.LIXK.3b -RR-, Wal.XCV R3, T.8, typ rzadko spotykany w handlu |
80 zł 180 zł
299 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1618, Kraków, j.w., Kop.LX.2, Wal.XCVII |
35 zł 30 zł
300 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1619, Ryga, Aw: j.w., Rw: Herb Rygi i napis, Kop.I. 14 -R-, typ rzadko spotykany w handlu |
40 zł 110 zł
301 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak b.d., Poznań, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XVIII.2a -RR-, WaI.XXVIII R2, typ bardzorzadko spotykany w handlu |
90 zł 90 zł
302 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, anormalny, j.w., Kop.C, Wal.C, wyjątkowo dobry stan zachowania |
III VF |
40 zł 32 zł