Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  POLSKA
223 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Gdańsk, j.w., Kop.III.6-R-, Gum.1389
110 zł
210 zł
224 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.II.4, Gum.1177
50 zł
85 zł
225 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, Aw: Popiersie, po bokach cyfry 1-6 i napis w otoku, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.IVa -R-,Gum. 1391, typ rzadziej spotykany w handlu
150 zł
190 zł
226 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, j.w., Kop.V.l -R-, Gum.1391
80 zł
125 zł
227 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Gdańsk, j.w., Kop.V.2 -R-, Gum. 1392, ciekawa odmiana- czwórka przerobiona z trójki
80 zł
125 zł
228 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Gdańsk, j.w.
80 zł
100 zł
229 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.V.l -R-, Gum.1151
60 zł
50 zł
230 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, j.w., Kop.V.2 -RR-, Gum.1153, ładna stara patyna
90 zł
105 zł
231 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, Aw: Popiersie z dużą głową i napis, Rw; Tarcze herbowe i napis
150 zł
120 zł
232 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1600, Malbork, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.VI1,l -R-, Gum. 1155, wadablachy na rewersie
180 zł
310 zł
233 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Poznań, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.VIII.l -R-, Wal.II R2
65 zł
70 zł
234 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Ryga, Aw: j.w., Rw: Herb Rygi i napis, Kop.I,1
40 zł
55 zł
235 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Olkusz, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.III.2b -R-, Wal.X
50 zł
80 zł
236 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Poznań, j.w., Kop.VIII.2a, Wal.II
50 zł
90 zł
237 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.I. Ib -RR-
III-
VF-
60 zł
238 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Ryga, Aw: j.w., Rw: Herb Rygi i napis, Kop.1,2 -R-, T.3, III pomiędzy lilijkami
60 zł
239 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Poznań, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.VIII.3a, Wal.II
40 zł
45 zł
240 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Poznań, j.w., Kop.VIII.3b, Wal.III
40 zł
40 zł
241 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.1,2a -R-
III-
VF-
40 zł
242 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Ryga, Aw: Popiersie z dużą głową i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kop.-, bardzo rzadko spotykanyw handlu trojak ryski, nie opisany w katalogu Kopickiego
110 zł
230 zł