Aukcja nr 8
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
223 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Gdańsk, j.w., Kop.III.6-R-, Gum.1389 |
110 zł 210 zł
224 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.II.4, Gum.1177 |
50 zł 85 zł
225 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, Aw: Popiersie, po bokach cyfry 1-6 i napis w otoku, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.IVa -R-,Gum. 1391, typ rzadziej spotykany w handlu |
150 zł 190 zł
226 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, j.w., Kop.V.l -R-, Gum.1391 |
II- EF- |
80 zł 125 zł
227 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1624, Gdańsk, j.w., Kop.V.2 -R-, Gum. 1392, ciekawa odmiana- czwórka przerobiona z trójki |
80 zł 125 zł
228 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1624, Gdańsk, j.w. |
80 zł 100 zł
229 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.V.l -R-, Gum.1151 |
60 zł 50 zł
230 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, j.w., Kop.V.2 -RR-, Gum.1153, ładna stara patyna |
II- EF- |
90 zł 105 zł
231 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, Aw: Popiersie z dużą głową i napis, Rw; Tarcze herbowe i napis |
150 zł 120 zł
232 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1600, Malbork, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.VI1,l -R-, Gum. 1155, wadablachy na rewersie |
II+ EF+ |
180 zł 310 zł
233 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Poznań, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.VIII.l -R-, Wal.II R2 |
III VF |
65 zł 70 zł
234 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Ryga, Aw: j.w., Rw: Herb Rygi i napis, Kop.I,1 |
40 zł 55 zł
235 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Olkusz, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.III.2b -R-, Wal.X |
50 zł 80 zł
236 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Poznań, j.w., Kop.VIII.2a, Wal.II |
II- EF- |
50 zł 90 zł
237 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.I. Ib -RR- |
III- VF- |
60 zł | |
238 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Aw: j.w., Rw: Herb Rygi i napis, Kop.1,2 -R-, T.3, III pomiędzy lilijkami |
60 zł |
239 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Poznań, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.VIII.3a, Wal.II |
40 zł 45 zł
240 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Poznań, j.w., Kop.VIII.3b, Wal.III |
40 zł 40 zł
241 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.1,2a -R- |
III- VF- |
40 zł | |
242 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Ryga, Aw: Popiersie z dużą głową i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kop.-, bardzo rzadko spotykanyw handlu trojak ryski, nie opisany w katalogu Kopickiego |
110 zł 230 zł