Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  POLSKA  Zygmunt August 1545-1572
169 Zygmunt August 1545-1572
półkopek 1564, Wilno, Aw: Monogram, Rw: Tarcza herbowa, Kop.I -RR-, Gum. 629, H-Cz.528 R5, drobnerysy w tle, pierwszy polski talar- ciekawa kompozycja renesansowej mo..
III-
VF-
3 000 zł
5 500 zł
170 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze z herbami Polski i Litwy i napis, Kop.1.2 -R-,Gum.624.
150 zł
300 zł
171 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1567, Wilno, j.w., Kop.I.3 -R-, Gum.624
140 zł
150 zł
172 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1569, Wilno, j.w., Kop.1.5 -R-, Gum.624.
70 zł
173 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.V.l -R-, Gum.621
80 zł
85 zł
174 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1565, Wilno, Aw: Pogoń i napis, Rw: Napis: QVI HABITAT..., Kop.VI.l -RR-, Gum.623, T.15, takzwany trojak szyderczy z cytatem z psalmu
320 zł
360 zł
175 Zygmunt August 1545-1572
zestaw groszy 1547 Wilno i 1567 Tykocin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.II.2 -R-, Kop.III.2 -R-, razem2 sztuki
70 zł
85 zł
176 Zygmunt August 1545-1572
grosz 1566, Tykocin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.III -RR-, Gum.616 -R-, T.12, ładna starapatyna
250 zł
340 zł
177 Zygmunt August 1545-1572
dwudenar 1570, Wilno, Aw: Monogram, Rw: Pogoń, Kop.1,5, Gum.595
30 zł
36 zł
178 Zygmunt August 1545-1572
denar 1550, Wilno, Aw: Orzeł, Rw: Pogoń, Kop.1.6 -RRR-, Gum.592 -R-, T.35
200 zł
160 zł
179 Zygmunt August 1545-1572
denar 1554, Gdańsk, Aw: Orzeł, Rw: Herb Gdańska, Kop.1.5 -RR-, Gum.640, T.8
50 zł
85 zł
180 Zygmunt August 1545-1572
zestaw denarów 1555 i 1556, Wilno, Aw: Orzeł, Rw: Pogoń, Kop.1.11 -R-, Kop.1.12 -R-, Gum.592, T.6
80 zł
80 zł
181 Zygmunt August 1545-1572
zestaw denarów 1557 i 1558, Wilno, j.w., Kop.1.13 -R-, Kop.1.14 -R-, Gum.592
80 zł
85 zł
182 Zygmunt August 1545-1572
denar miasta Wschowy, Aw: Orzeł, Rw: Herb Wschowy, awers jak Kop.I, rewers nie notowany, rzadkospotykana w handlu odmiana- ułamany
III-
VF-
120 zł
100 zł