Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  POLSKA  Jan III Sobieski 1674-1696
344 Jan III Sobieski 1674-1696
dukat 1677, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.288.1.2 -R-, Fr.36. T.18
2 000 zł
2 500 zł
345 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1684, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.272.III.5 -R-, Gum.2029
80 zł
64 zł
346 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1680, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.267.lB.4a, Gum. 1997
30 zł
70 zł
347 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1681, Bydgoszcz, j.w., Kop.267.lB.5a, Gum.2001, wyjątkowo piękny stan zachowania rzadki dla tychmonet
50 zł
160 zł
348 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Bydgoszcz, j.w., Kop.267.lB.6a, Gum.2003
30 zł
85 zł
349 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.282.VIII.1,Gum.2006
35 zł
55 zł
350 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe, herb Leliwa i napis, Kop.267.lB.7a, Gum.2007
30 zł
45 zł
351 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1684, Bydgoszcz, j.w., litery SVP, Kop.267.iB.8c -RR-, Gum.2012, typ rzadko spotykany w handlu
50 zł
55 zł
352 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1684, Bydgoszcz, j.w., Kop.268.II.a -RR-, Gum.2013, odmiana z literami SP, rzadka moneta w bardzoładnym stania zachowania
110 zł
180 zł
353 Jan III Sobieski 1674-1696
zestaw szóstaków 1681 (Kraków), Kop.279.IV.2 -RR-, Kop.280.V.l -R- , odmiana C poniżej daty i literaC pomiędzy tarczami- razem 2 sztuki
50 zł
40 zł