Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
449 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ozdobnej ramce, Plage 271, Fr. 114(43)
460 zł
480 zł
450 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272 R, odmiana17 211/625
250 zł
200 zł
451 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 273, ładna starapatyna
55 zł
85 zł
452 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 279, wyjątkowopiękny stan zachowania
100 zł
350 zł
453 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 282
40 zł
50 zł
454 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego, oklejone ozdobnym papieremkoloru wiśniowego. Na sucho wytłoczone ozdobniki i pamiątkowy napi..
1 800 zł