Aukcja nr 8
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
449 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ozdobnej ramce, Plage 271, Fr. 114(43) |
II+ EF+ |
460 zł 480 zł
450 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272 R, odmiana17 211/625 |
II- EF- |
250 zł 200 zł
451 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 273, ładna starapatyna |
II- EF- |
55 zł 85 zł
452 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 279, wyjątkowopiękny stan zachowania |
I- UNC- |
100 zł 350 zł
453 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 282 |
III VF |
40 zł 50 zł
454 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego, oklejone ozdobnym papieremkoloru wiśniowego. Na sucho wytłoczone ozdobniki i pamiątkowy napi.. |
1 800 zł |