Aukcja nr 8
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
456 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble=20 złotych 1835, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 301, Fr.111(40) |
II- EF- |
380 zł 460 zł
457 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble=20 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 308 R6, Fr.113(42), moneta bardzo rzadko spotykana w handlu |
1 800 zł 4 000 zł
458 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble=20 złotych 1839, Petersburg, j.w., Plage 309, Fr.111(40) |
320 zł 410 zł
459 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 313, Dav.284 |
70 zł 75 zł
460 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1835, Warszawa, j.w., Plage 320, Dav.284 |
III VF |
60 zł 100 zł
461 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 323, Dav.284 |
II- EF- |
90 zł 145 zł
462 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 325, Dav.284 |
70 zł 105 zł
463 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1836, Petersburg, j.w., Plage 327, Dav.284 |
III VF |
60 zł 100 zł
464 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1837, Warszawa, j.w., Plage 332, Dav.284 |
70 zł 85 zł
465 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 337 R,Dav.284 |
150 zł 200 zł
466 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1840, Warszawa, j.w., Plage 339, Dav.284 |
III VF |
120 zł 160 zł
467 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 341 R5, Dav.284 |
80 zł 165 zł
468 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 rubel 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 437, bardzo ładny egzemplarz |
I- UNC- |
100 zł 270 zł
469 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 rubel 1847, Warszawa, j.w., Plage 439, wyjątkowo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
120 zł 300 zł
470 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek 1854, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał i data w wieńcu, Plage 453 |
80 zł 450 zł
471 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek=l złoty 1836, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i napis, Plage 407 |
40 zł 40 zł
472 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek=l złoty 1839, Petersburg, j.w., Plage 413 |
III VF |
35 zł 28 zł
473 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek=l zloty 1840, Warszawa, j.w., Plage 414 |
50 zł | |
474 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek=l złoty 1840, Petersburg, j.w., Plage 416 |
40 zł 32 zł
475 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 5 kopiejek 1851, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i data w wieńcu, Plage 460, bardzo rzadkie,w pięknym stanie zachowania |
I- UNC- |
250 zł 960 zł