Aukcja nr 8
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
463 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1836, Petersburg, j.w., Plage 327, Dav.284 |
III VF |
60 zł 100 zł
464 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1837, Warszawa, j.w., Plage 332, Dav.284 |
70 zł 85 zł
465 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 337 R,Dav.284 |
150 zł 200 zł
466 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1840, Warszawa, j.w., Plage 339, Dav.284 |
III VF |
120 zł 160 zł
467 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 341 R5, Dav.284 |
80 zł 165 zł
468 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 rubel 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 437, bardzo ładny egzemplarz |
I- UNC- |
100 zł 270 zł
469 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 rubel 1847, Warszawa, j.w., Plage 439, wyjątkowo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
120 zł 300 zł
470 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek 1854, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał i data w wieńcu, Plage 453 |
80 zł 450 zł
471 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek=l złoty 1836, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i napis, Plage 407 |
40 zł 40 zł
472 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek=l złoty 1839, Petersburg, j.w., Plage 413 |
III VF |
35 zł 28 zł
473 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek=l zloty 1840, Warszawa, j.w., Plage 414 |
50 zł |
474 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek=l złoty 1840, Petersburg, j.w., Plage 416 |
40 zł 32 zł
475 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 5 kopiejek 1851, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i data w wieńcu, Plage 460, bardzo rzadkie,w pięknym stanie zachowania |
I- UNC- |
250 zł 960 zł
476 | Monety dominialne i wojskowe moneta zastępcza majątku Jankowice w woj. poznańskim, Aw: Napis: DOM. JANKOWICE, Rw: Nominał 10,Sikorski str.35 typ4, znany 1 egzemplarz; cynk kadmowany |
40 zł 260 zł
477 | Monety dominialne i wojskowe moneta zastępcza majątku Jankowice, Aw: j.w., Rw: Nominał 1, Sikorski str.34 typ2 R7, cynk kadmowany |
25 zł 65 zł
478 | Monety dominialne i wojskowe moneta zastępcza majątku Lubiatówko w powiecie śremskim, obecnie gmina Dolsk, woj. poznańskie, Aw:Napis: DOM. LUBIATÓWKO, Rw: Nominał 10, Sikorski str.8 R7, cynk |
30 zł 32 zł
479 | Monety dominialne i wojskowe moneta zastępcza jednostronna majątku Strykowo, nominał 1 i napis DOM. STRYKOWO, mosiądz |
30 zł 95 zł
480 | Monety dominialne i wojskowe moneta zastępcza nieznanego majątku, Aw: Nominał 1, Rw: Herb Pobóg, mosiądz |
40 zł 115 zł
481 | Monety dominialne i wojskowe moneta zastępcza majątku Polskie Brezno w pow. wągrowieckim, Aw: DOBRA POLSKIE BREZNO STEFANKIERSKI, Rw: Nominał 1 szerfel, Sikorski str. 10 typ 1 R7, cynk |
30 zł 45 zł
482 | Monety dominialne i wojskowe moneta zastępcza Magistratu Landsberg (Gorzów Wielkopolski), Aw: Nominał 1 i napis, Rw: Nominał1 i napis, Menzel 7675, cynk |
30 zł 24 zł