Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  POLSKA
463 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1836, Petersburg, j.w., Plage 327, Dav.284
60 zł
100 zł
464 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1837, Warszawa, j.w., Plage 332, Dav.284
70 zł
85 zł
465 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 337 R,Dav.284
150 zł
200 zł
466 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1840, Warszawa, j.w., Plage 339, Dav.284
120 zł
160 zł
467 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 341 R5, Dav.284
80 zł
165 zł
468 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
rubel 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 437, bardzo ładny egzemplarz
100 zł
270 zł
469 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
rubel 1847, Warszawa, j.w., Plage 439, wyjątkowo piękny stan zachowania
120 zł
300 zł
470 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
25 kopiejek 1854, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał i data w wieńcu, Plage 453
80 zł
450 zł
471 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
15 kopiejek=l złoty 1836, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i napis, Plage 407
40 zł
40 zł
472 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
15 kopiejek=l złoty 1839, Petersburg, j.w., Plage 413
35 zł
28 zł
473 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
15 kopiejek=l zloty 1840, Warszawa, j.w., Plage 414
50 zł
474 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
15 kopiejek=l złoty 1840, Petersburg, j.w., Plage 416
40 zł
32 zł
475 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
5 kopiejek 1851, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i data w wieńcu, Plage 460, bardzo rzadkie,w pięknym stanie zachowania
250 zł
960 zł
476 Monety dominialne i wojskowe
moneta zastępcza majątku Jankowice w woj. poznańskim, Aw: Napis: DOM. JANKOWICE, Rw: Nominał 10,Sikorski str.35 typ4, znany 1 egzemplarz; cynk kadmowany
40 zł
260 zł
477 Monety dominialne i wojskowe
moneta zastępcza majątku Jankowice, Aw: j.w., Rw: Nominał 1, Sikorski str.34 typ2 R7, cynk kadmowany
25 zł
65 zł
478 Monety dominialne i wojskowe
moneta zastępcza majątku Lubiatówko w powiecie śremskim, obecnie gmina Dolsk, woj. poznańskie, Aw:Napis: DOM. LUBIATÓWKO, Rw: Nominał 10, Sikorski str.8 R7, cynk
30 zł
32 zł
479 Monety dominialne i wojskowe
moneta zastępcza jednostronna majątku Strykowo, nominał 1 i napis DOM. STRYKOWO, mosiądz
30 zł
95 zł
480 Monety dominialne i wojskowe
moneta zastępcza nieznanego majątku, Aw: Nominał 1, Rw: Herb Pobóg, mosiądz
40 zł
115 zł
481 Monety dominialne i wojskowe
moneta zastępcza majątku Polskie Brezno w pow. wągrowieckim, Aw: DOBRA POLSKIE BREZNO STEFANKIERSKI, Rw: Nominał 1 szerfel, Sikorski str. 10 typ 1 R7, cynk
30 zł
45 zł
482 Monety dominialne i wojskowe
moneta zastępcza Magistratu Landsberg (Gorzów Wielkopolski), Aw: Nominał 1 i napis, Rw: Nominał1 i napis, Menzel 7675, cynk
30 zł
24 zł