Aukcja nr 8
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
443 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj 1825-1855 1 grosz 1836, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i data w wieńcu, Plage 242 |
III VF |
20 zł 20 zł
444 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj 1825-1855 1 grosz 1838, Warszawa, j.w., Plage 250 |
20 zł 32 zł
445 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj 1825-1855 1 grosz 1839, Warszawa, j.w., Plage 254 |
20 zł 34 zł
446 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj 1825-1855 zestaw 3 grosze 1840, 1 grosz 1828 i 1 grosz 1829, Warszawa, Plage 191, 220 i 221, 3 sztuki |
III VF |
50 zł |
447 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj 1825-1855 1 grosz 1829, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i data, nowe bicie z 1859 r. |
I UNC |
130 zł 200 zł
448 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj 1825-1855 1 grosz z miedzi krajowej 1823, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i napis, nowe bicie z 1859 r. |
I UNC |
130 zł 145 zł
449 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ozdobnej ramce, Plage 271, Fr. 114(43) |
II+ EF+ |
460 zł 480 zł
450 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272 R, odmiana17 211/625 |
II- EF- |
250 zł 200 zł
451 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 273, ładna starapatyna |
II- EF- |
55 zł 85 zł
452 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 279, wyjątkowopiękny stan zachowania |
I- UNC- |
100 zł 350 zł
453 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 282 |
III VF |
40 zł 50 zł
454 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego, oklejone ozdobnym papieremkoloru wiśniowego. Na sucho wytłoczone ozdobniki i pamiątkowy napi.. |
1 800 zł | |
455 | Wolne Miasto Kraków 1835 1 złoty 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 294 |
II- EF- |
130 zł 105 zł
456 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble=20 złotych 1835, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 301, Fr.111(40) |
II- EF- |
380 zł 460 zł
457 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble=20 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 308 R6, Fr.113(42), moneta bardzo rzadko spotykana w handlu |
1 800 zł 4 000 zł
458 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble=20 złotych 1839, Petersburg, j.w., Plage 309, Fr.111(40) |
320 zł 410 zł
459 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 313, Dav.284 |
70 zł 75 zł
460 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1835, Warszawa, j.w., Plage 320, Dav.284 |
III VF |
60 zł 100 zł
461 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 323, Dav.284 |
II- EF- |
90 zł 145 zł
462 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 325, Dav.284 |
70 zł 105 zł