Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  POLSKA
443 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj 1825-1855
1 grosz 1836, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i data w wieńcu, Plage 242
20 zł
20 zł
444 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj 1825-1855
1 grosz 1838, Warszawa, j.w., Plage 250
20 zł
32 zł
445 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj 1825-1855
1 grosz 1839, Warszawa, j.w., Plage 254
20 zł
34 zł
446 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj 1825-1855
zestaw 3 grosze 1840, 1 grosz 1828 i 1 grosz 1829, Warszawa, Plage 191, 220 i 221, 3 sztuki
50 zł
447 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj 1825-1855
1 grosz 1829, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i data, nowe bicie z 1859 r.
130 zł
200 zł
448 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj 1825-1855
1 grosz z miedzi krajowej 1823, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i napis, nowe bicie z 1859 r.
130 zł
145 zł
449 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ozdobnej ramce, Plage 271, Fr. 114(43)
460 zł
480 zł
450 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272 R, odmiana17 211/625
250 zł
200 zł
451 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 273, ładna starapatyna
55 zł
85 zł
452 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 279, wyjątkowopiękny stan zachowania
100 zł
350 zł
453 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 282
40 zł
50 zł
454 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego, oklejone ozdobnym papieremkoloru wiśniowego. Na sucho wytłoczone ozdobniki i pamiątkowy napi..
1 800 zł
455 Wolne Miasto Kraków 1835
1 złoty 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 294
130 zł
105 zł
456 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble=20 złotych 1835, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 301, Fr.111(40)
380 zł
460 zł
457 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble=20 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 308 R6, Fr.113(42), moneta bardzo rzadko spotykana w handlu
1 800 zł
4 000 zł
458 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble=20 złotych 1839, Petersburg, j.w., Plage 309, Fr.111(40)
320 zł
410 zł
459 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 313, Dav.284
70 zł
75 zł
460 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1835, Warszawa, j.w., Plage 320, Dav.284
60 zł
100 zł
461 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 323, Dav.284
90 zł
145 zł
462 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 325, Dav.284
70 zł
105 zł