Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  MEDALE
755 ŚLĄSK
medal historyczny nie sygnowany autorstwa Wilhelma Kittla, wybity w 1741 r. z czasów pierwszej WojnyŚląskiej, Aw: Siedząca Silesia na tle sarkofagu Karola VI i napis ..
80 zł
110 zł
medal z uchem, nie sygnowany, b.d., poświęcony hrabiemu von Hoym- ministrowi króla Fryderyka II, A.. medal z uchem, nie sygnowany, b.d., poświęcony hrabiemu von Hoym- ministrowi króla Fryderyka II, A..
756 ŚLĄSK
medal z uchem, nie sygnowany, b.d., poświęcony hrabiemu von Hoym- ministrowi króla Fryderyka II, Aw:Popiersie hrabiego i napis, Rw: Słońce nad Śląskiem, srebro 31 mm,..
80 zł
160 zł
medal sygnowany ANDRIEU, wybity w 1807 r., poświęcony pobytowi Napoleona w Ostródzie, Aw: GłowaNap.. medal sygnowany ANDRIEU, wybity w 1807 r., poświęcony pobytowi Napoleona w Ostródzie, Aw: GłowaNap..
757 FRANCJA
medal sygnowany ANDRIEU, wybity w 1807 r., poświęcony pobytowi Napoleona w Ostródzie, Aw: GłowaNapoleona i napis, Rw: Głowa dyktatora rzymskiego Fabiusza Kunktatora i..
100 zł
105 zł
758 HOLANDIA
żeton 1608 r., Dordrecht, Aw: Stojący człowiek pomiędzy ręką z gałązką palmową i ręką z mieczem i napiswokoło, Rw: Pęk siedmiu strzał pomiędzy literami SC i napis wok..
40 zł
55 zł
medal sygnowany I.A. (Jakub Abram- medalier berliński) wybity w 1772 r. na pamiątkę przyłączenia d.. medal sygnowany I.A. (Jakub Abram- medalier berliński) wybity w 1772 r. na pamiątkę przyłączenia d..
759 NIEMCY / Prusy
medal sygnowany I.A. (Jakub Abram- medalier berliński) wybity w 1772 r. na pamiątkę przyłączenia do Prusziem polskich po I rozbiorze, Aw: Popiersie króla Fryderyka II..
600 zł
1 000 zł
medal alegoryczny, b.d., sygnowany LOOS, Aw: Scena burzy nad nagą skałą, Rw: Napis poziomy w 13rzę.. medal alegoryczny, b.d., sygnowany LOOS, Aw: Scena burzy nad nagą skałą, Rw: Napis poziomy w 13rzę..
760 NIEMCY / Prusy
medal alegoryczny, b.d., sygnowany LOOS, Aw: Scena burzy nad nagą skałą, Rw: Napis poziomy w 13rzędach, srebro 39 mm, 18,3 g.
100 zł
125 zł
medal alegoryczny b.d., sygnowany LOOS, Aw: Ołtarz z otwartą Biblią i napis wokoło, Rw: Latarnia m.. medal alegoryczny b.d., sygnowany LOOS, Aw: Ołtarz z otwartą Biblią i napis wokoło, Rw: Latarnia m..
761 NIEMCY / Prusy
medal alegoryczny b.d., sygnowany LOOS, Aw: Ołtarz z otwartą Biblią i napis wokoło, Rw: Latarnia morskaoświetlająca drogę płynącemu żaglowcowi i napis wokoło, srebro ..
80 zł
135 zł
medal b.d., sygnowany LAUER, poświęcony generałowi-pułkownikowi von Woyrsch, Aw: Popiersie i napis.. medal b.d., sygnowany LAUER, poświęcony generałowi-pułkownikowi von Woyrsch, Aw: Popiersie i napis..
762 NIEMCY / Prusy
medal b.d., sygnowany LAUER, poświęcony generałowi-pułkownikowi von Woyrsch, Aw: Popiersie i napiswokoło, Rw: Nagi młodzieniec na skale i napis wokoło, srebro 33 mm, ..
80 zł
medal sygnowany Fr. EUE, wybity w 1914 r., poświęcony Hollwegowi von Bethmann, Aw: Popiersie ofice.. medal sygnowany Fr. EUE, wybity w 1914 r., poświęcony Hollwegowi von Bethmann, Aw: Popiersie ofice..
763 NIEMCY / Prusy
medal sygnowany Fr. EUE, wybity w 1914 r., poświęcony Hollwegowi von Bethmann, Aw: Popiersie oficerai napis, Rw: Walczący piechur i napisy poziome, srebro 34 mm, 18,2..
80 zł
medal lany z uchem bez daty wykonany przez Hansa Reinhardta seniora dla Jana Fryderyka elektora sa.. medal lany z uchem bez daty wykonany przez Hansa Reinhardta seniora dla Jana Fryderyka elektora sa..
764 NIEMCY / Saksonia
medal lany z uchem bez daty wykonany przez Hansa Reinhardta seniora dla Jana Fryderyka elektora saskiego,Aw: Scena kuszenia przez szatana Adama i Ewy i napis poziomy,..
1 000 zł
1 850 zł
medal sygnowany J.W. Höckner, wybity w 1733 r., upamiętniający założenie kopalnii we Freybergu, Aw.. medal sygnowany J.W. Höckner, wybity w 1733 r., upamiętniający założenie kopalnii we Freybergu, Aw..
765 NIEMCY / Saksonia
medal sygnowany J.W. Höckner, wybity w 1733 r., upamiętniający założenie kopalnii we Freybergu, Aw:Popiersie Fryderyka Augusta i napisy (podwójny chronogram), Rw: Wid..
250 zł
410 zł
766 NIEMCY / Saksonia
medal sygnowany C.I. KRUGER IVN (Christian Józef Kruger młodszy- medalier drezdeński) wybity w 1791 r.z okazji Zjazdu w Pilnitz, Aw: Popiersia Leopolda II, Fryderyka ..
400 zł
460 zł
medal sygnowany P.P. Werner (medalier z Norymbergi), wybity w 1730 r. (Saksonia), Aw: Popiersia Lu.. medal sygnowany P.P. Werner (medalier z Norymbergi), wybity w 1730 r. (Saksonia), Aw: Popiersia Lu..
767 NIEMCY / Medale Reformacji
medal sygnowany P.P. Werner (medalier z Norymbergi), wybity w 1730 r. (Saksonia), Aw: Popiersia Lutrai Melanchtona i napis wokół, Rw: Luter przedstawiający swoje wyzn..
400 zł
320 zł
odbitka dukata w srebrze 1730 r., stempel Dockler (Norymberga), Aw: Popiersia Lutra i Melanchtona .. odbitka dukata w srebrze 1730 r., stempel Dockler (Norymberga), Aw: Popiersia Lutra i Melanchtona ..
768 NIEMCY / Medale Reformacji
odbitka dukata w srebrze 1730 r., stempel Dockler (Norymberga), Aw: Popiersia Lutra i Melanchtona i napiswokoło, Rw: Płonący ołtarz i napis, Slg. Erlanger 2492, Schne..
100 zł
medal nie sygnowany wybity w 1817 r. (Augsburg), Aw: Popiersie Lutra i napis wokoło, Rw: Biblia le.. medal nie sygnowany wybity w 1817 r. (Augsburg), Aw: Popiersie Lutra i napis wokoło, Rw: Biblia le..
769 NIEMCY / Medale Reformacji
medal nie sygnowany wybity w 1817 r. (Augsburg), Aw: Popiersie Lutra i napis wokoło, Rw: Biblia leżąca naołtarzu i napisy, srebro 25 mm, 7,5 g.
60 zł
medal sygnowany LOOS, wybity w 1817 r. (Prusy), Aw: Postać Lutra i napis wokoło, Rw: Panorama zamk.. medal sygnowany LOOS, wybity w 1817 r. (Prusy), Aw: Postać Lutra i napis wokoło, Rw: Panorama zamk..
770 NIEMCY / Medale Reformacji
medal sygnowany LOOS, wybity w 1817 r. (Prusy), Aw: Postać Lutra i napis wokoło, Rw: Panorama zamkuw Wartburgu i napisy, Schnell 272, srebro 30 mm, 9,5 g.
100 zł
110 zł
medal sygnowany LOOS, wybity w 1817 r. (Prusy), Aw: Popiersie Lutra i napis wokoło, Rw: Głowy Lutr.. medal sygnowany LOOS, wybity w 1817 r. (Prusy), Aw: Popiersie Lutra i napis wokoło, Rw: Głowy Lutr..
771 NIEMCY / Medale Reformacji
medal sygnowany LOOS, wybity w 1817 r. (Prusy), Aw: Popiersie Lutra i napis wokoło, Rw: Głowy Lutra,Melanchtona i napis, Schnell 274, srebro 39 mm, 18,8 g.
150 zł
120 zł
medal sygnowany LOOS, wybity w 1817 r. (Prusy), Aw: Popiersie Lutra i napisy, Rw: Pomnik Lutra i n.. medal sygnowany LOOS, wybity w 1817 r. (Prusy), Aw: Popiersie Lutra i napisy, Rw: Pomnik Lutra i n..
772 NIEMCY / Medale Reformacji
medal sygnowany LOOS, wybity w 1817 r. (Prusy), Aw: Popiersie Lutra i napisy, Rw: Pomnik Lutra i napisy,srebro 36,5 mm, 13,5 g.
150 zł
120 zł
żeton wybity w 1817 r. (Weimar-Eisenach), Aw: Otwarta Biblia i napis wokoło, Rw: Korona i napisy,s.. żeton wybity w 1817 r. (Weimar-Eisenach), Aw: Otwarta Biblia i napis wokoło, Rw: Korona i napisy,s..
773 NIEMCY / Medale Reformacji
żeton wybity w 1817 r. (Weimar-Eisenach), Aw: Otwarta Biblia i napis wokoło, Rw: Korona i napisy,srebro 22 mm, 3,3 g.
50 zł
medal sygnowany A. (Alberli), wybity w 1819 r. (Zürich), Aw: Popiersie Zwinglego i napis wokoło, R.. medal sygnowany A. (Alberli), wybity w 1819 r. (Zürich), Aw: Popiersie Zwinglego i napis wokoło, R..
774 NIEMCY / Medale Reformacji
medal sygnowany A. (Alberli), wybity w 1819 r. (Zürich), Aw: Popiersie Zwinglego i napis wokoło, Rw: Napispoziomy w 10 wierszach, Schnell 477, srebro 38 mm, 21,9 g.
90 zł
90 zł