Aukcja 7 / 765

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  MEDALE  NIEMCY  Saksonia

medal sygnowany J.W. Höckner, wybity w 1733 r., upamiętniający założenie kopalnii we Freybergu, Aw:Popiersie Fryderyka Augusta i napisy (podwójny chronogram), Rw: Widok miasta, kopalnii i napis z ukrytądatą, Merseb.1672, srebro 42 mm, 29,5 g.

Numer: 765
Opis: NIEMCY / Saksonia. medal sygnowany J.W. Höckner, wybity w 1733 r., upamiętniający założenie kopalnii we Freybergu, Aw:Popiersie Fryderyka Augusta i napisy (podwójny chronogram), Rw: Widok miasta, kopalnii i napis z ukrytądatą, Merseb.1672, srebro 42 mm, 29,5 g.
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 21-05-1994
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 410 zł
Ilość odsłon: 1219