Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  MEDALE  POLSKA
743 POLSKA
medal autorstwa Franciszka Kalfasa (medalier warszawski), wybity w 1946 r. z okazji 200. rocznicy urodzinTadeusza Kościuszki, Aw: Głowa Tadeusza Kościuszki i napis, R..
180 zł
145 zł
744 POLSKA
medal sygnowany EG (Edward Gorol) wybity w 1968 r. z okazji 150. rocznicy założenia Ogrodu Botanicznegow Warszawie, Aw: Popiersie Michała Szuberta założyciela Ogrodu ..
70 zł
745 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
III nagroda dla hodowcy bydła wyróżnionego na wystawie rejonowej, brąz 60 mm, 82,4 g.
90 zł
746 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
III nagroda dla hodowcy bydła wyróżnionego na wystawie, brąz 50 mm, 61,4 g.
100 zł
747 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
medal za osiągnięcia w hodowli koni, brąz 60 mm, 80,4 g.
90 zł
748 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
medal za osiągnięcia w hodowli trzody chlewnej, brąz 60 mm, 92,4 g.
90 zł
749 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
medal za osiągnięcia w hodowli trzody chlewnej, brąz złocony 60 mm, 81,0 g.
90 zł
750 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
medal za osiągnięcia w hodowli owiec, brąz złocony 60 mm, 69,2 g.
90 zł
751 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto próby 960, 87 g., oryginalne pudełko
3 000 zł
2 400 zł