Aukcja nr 7
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
743 | POLSKA medal autorstwa Franciszka Kalfasa (medalier warszawski), wybity w 1946 r. z okazji 200. rocznicy urodzinTadeusza Kościuszki, Aw: Głowa Tadeusza Kościuszki i napis, R.. |
I UNC |
180 zł 145 zł
744 | POLSKA medal sygnowany EG (Edward Gorol) wybity w 1968 r. z okazji 150. rocznicy założenia Ogrodu Botanicznegow Warszawie, Aw: Popiersie Michała Szuberta założyciela Ogrodu .. |
I UNC |
70 zł |
745 | POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej III nagroda dla hodowcy bydła wyróżnionego na wystawie rejonowej, brąz 60 mm, 82,4 g. |
I UNC |
90 zł |
746 | POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej III nagroda dla hodowcy bydła wyróżnionego na wystawie, brąz 50 mm, 61,4 g. |
I UNC |
100 zł |
747 | POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej medal za osiągnięcia w hodowli koni, brąz 60 mm, 80,4 g. |
I- UNC- |
90 zł |
748 | POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej medal za osiągnięcia w hodowli trzody chlewnej, brąz 60 mm, 92,4 g. |
I- UNC- |
90 zł |
749 | POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej medal za osiągnięcia w hodowli trzody chlewnej, brąz złocony 60 mm, 81,0 g. |
I UNC |
90 zł |
750 | POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej medal za osiągnięcia w hodowli owiec, brąz złocony 60 mm, 69,2 g. |
I UNC |
90 zł |
751 | POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto próby 960, 87 g., oryginalne pudełko |
I UNC |
3 000 zł 2 400 zł