Aukcja nr 7
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
732 | plakieta lana z wizerunkiem Tadeusza Kościuszki, nie sygnowana, b.d. brąz 122 x 68 mm, na zawieszce |
I- UNC- |
120 zł 96 zł
733 | plakieta sygnowana J.A. (Aumiller) wybita w 1926 r. w Mennicy Warszawskiej z popiersiem FryderykaChopina, Strzał.6, brąz 90 x 60 mm, oryginalne pudełko |
I UNC |
80 zł | |
734 | plakieta nie sygnowana proj. Aumillera wybita w 1926 r. w Mennicy Warszawskiej z popiersiem WładysławaReymonta, Strzał.8, brąz 90 x 60 mm, oryginalne pudełko |
I UNC |
60 zł 48 zł
735 | plakieta nie sygnowana proj. Stefana Koźbielewskiego, wybita w 1926 r. z widokiem Katedry Wawelskiej,Strzał.18, brąz 90 x 60 mm, oryginalne pudełko |
I UNC |
60 zł 60 zł
736 | dwustronna plakieta sygnowana J. Aumiller, wybita w 1927 r. w Mennicy Warszawskiej na zlecenieTowarzystwa Polsko-Bułgarskiego, Aw: Półpostać króla Władysława Warneńcz.. |
I UNC |
100 zł 80 zł
737 | plakieta j.w., sam awers, Strzał.22, brąz 90 x 60 mm |
I UNC |
80 zł | |
738 | plakieta sygnowana J. AUMILLER, wybita w 1928 r. w Mennicy Warszawskiej z popiersiem JózefaHoene-Wrońskiego, Strzał.-, srebro puncowane 90 x 60 mm, unikat |
180 zł 280 zł
739 | plakieta sygnowana J. AUMILLER, wybita w 1939 r. w Mennicy Warszawskiej z popiersiem IgnacegoMościckiego, Strzał.61, brąz 90 x 60 mm, oryginalne pudełko, rzadko wystę.. |
I UNC |
100 zł 80 zł
740 | krzyż kawalerski Orderu Polonia Restituta 1918 |
II+ EF+ |
150 zł 120 zł
741 | Krzyż Niepodległości, miniaturka i legitymacja- nadany Stanisławowi Oskrobie, nie spotykany w handlukomplet : krzyż, miniaturka i legitymacja do tego ładne pudełko, c.. |
I UNC |
200 zł | |
742 | złoty Krzyż Zasługi z mieczami z lat 1941-1945, wykonany we Włoszech, nie spotykany w handlu oryginał |
I UNC |
500 zł |