Aukcja 7 / 738

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  PLAKIETY

plakieta sygnowana J. AUMILLER, wybita w 1928 r. w Mennicy Warszawskiej z popiersiem JózefaHoene-Wrońskiego, Strzał.-, srebro puncowane 90 x 60 mm, unikat

Numer: 738
Opis: plakieta sygnowana J. AUMILLER, wybita w 1928 r. w Mennicy Warszawskiej z popiersiem JózefaHoene-Wrońskiego, Strzał.-, srebro puncowane 90 x 60 mm, unikat
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 21-05-1994
Cena szacunkowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 144 zł
Cena wylicytowana: 280 zł
Ilość odsłon: 374