Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  MEDALE  NIEMCY  Saksonia
medal lany z uchem bez daty wykonany przez Hansa Reinhardta seniora dla Jana Fryderyka elektora sa.. medal lany z uchem bez daty wykonany przez Hansa Reinhardta seniora dla Jana Fryderyka elektora sa..
764 NIEMCY / Saksonia
medal lany z uchem bez daty wykonany przez Hansa Reinhardta seniora dla Jana Fryderyka elektora saskiego,Aw: Scena kuszenia przez szatana Adama i Ewy i napis poziomy,..
1 000 zł
1 850 zł
medal sygnowany J.W. Höckner, wybity w 1733 r., upamiętniający założenie kopalnii we Freybergu, Aw.. medal sygnowany J.W. Höckner, wybity w 1733 r., upamiętniający założenie kopalnii we Freybergu, Aw..
765 NIEMCY / Saksonia
medal sygnowany J.W. Höckner, wybity w 1733 r., upamiętniający założenie kopalnii we Freybergu, Aw:Popiersie Fryderyka Augusta i napisy (podwójny chronogram), Rw: Wid..
250 zł
410 zł
766 NIEMCY / Saksonia
medal sygnowany C.I. KRUGER IVN (Christian Józef Kruger młodszy- medalier drezdeński) wybity w 1791 r.z okazji Zjazdu w Pilnitz, Aw: Popiersia Leopolda II, Fryderyka ..
400 zł
460 zł