Aukcja nr 7
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
764 | NIEMCY / Saksonia medal lany z uchem bez daty wykonany przez Hansa Reinhardta seniora dla Jana Fryderyka elektora saskiego,Aw: Scena kuszenia przez szatana Adama i Ewy i napis poziomy,.. |
III VF |
1 000 zł 1 850 zł
765 | NIEMCY / Saksonia medal sygnowany J.W. Höckner, wybity w 1733 r., upamiętniający założenie kopalnii we Freybergu, Aw:Popiersie Fryderyka Augusta i napisy (podwójny chronogram), Rw: Wid.. |
250 zł 410 zł
766 | NIEMCY / Saksonia medal sygnowany C.I. KRUGER IVN (Christian Józef Kruger młodszy- medalier drezdeński) wybity w 1791 r.z okazji Zjazdu w Pilnitz, Aw: Popiersia Leopolda II, Fryderyka .. |
II+ EF+ |
400 zł 460 zł