Aukcja nr 7
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
767 | NIEMCY / Medale Reformacji medal sygnowany P.P. Werner (medalier z Norymbergi), wybity w 1730 r. (Saksonia), Aw: Popiersia Lutrai Melanchtona i napis wokół, Rw: Luter przedstawiający swoje wyzn.. |
I- UNC- |
400 zł 320 zł
768 | NIEMCY / Medale Reformacji odbitka dukata w srebrze 1730 r., stempel Dockler (Norymberga), Aw: Popiersia Lutra i Melanchtona i napiswokoło, Rw: Płonący ołtarz i napis, Slg. Erlanger 2492, Schne.. |
II+ EF+ |
100 zł |
769 | NIEMCY / Medale Reformacji medal nie sygnowany wybity w 1817 r. (Augsburg), Aw: Popiersie Lutra i napis wokoło, Rw: Biblia leżąca naołtarzu i napisy, srebro 25 mm, 7,5 g. |
II+ EF+ |
60 zł |
770 | NIEMCY / Medale Reformacji medal sygnowany LOOS, wybity w 1817 r. (Prusy), Aw: Postać Lutra i napis wokoło, Rw: Panorama zamkuw Wartburgu i napisy, Schnell 272, srebro 30 mm, 9,5 g. |
II+ EF+ |
100 zł 110 zł
771 | NIEMCY / Medale Reformacji medal sygnowany LOOS, wybity w 1817 r. (Prusy), Aw: Popiersie Lutra i napis wokoło, Rw: Głowy Lutra,Melanchtona i napis, Schnell 274, srebro 39 mm, 18,8 g. |
II+ EF+ |
150 zł 120 zł
772 | NIEMCY / Medale Reformacji medal sygnowany LOOS, wybity w 1817 r. (Prusy), Aw: Popiersie Lutra i napisy, Rw: Pomnik Lutra i napisy,srebro 36,5 mm, 13,5 g. |
II+ EF+ |
150 zł 120 zł
773 | NIEMCY / Medale Reformacji żeton wybity w 1817 r. (Weimar-Eisenach), Aw: Otwarta Biblia i napis wokoło, Rw: Korona i napisy,srebro 22 mm, 3,3 g. |
50 zł |
774 | NIEMCY / Medale Reformacji medal sygnowany A. (Alberli), wybity w 1819 r. (Zürich), Aw: Popiersie Zwinglego i napis wokoło, Rw: Napispoziomy w 10 wierszach, Schnell 477, srebro 38 mm, 21,9 g. |
I- UNC- |
90 zł 90 zł
775 | NIEMCY / Medale Reformacji medal sygnowany KRUGER, wybity w 1830 r. (Saksonia), Aw: Popiersie Lutra, księcia Jana, Melanchtonai napis wokoło, Rw: Luter wręczający księciu siedzącemu na tronie w.. |
II+ EF+ |
150 zł |