Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  MEDALE
723 Polska
medal autorstwa E. Wittyga wybity w 1926 r. na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa, Aw: Orzeł trzymającyw szponach kłosy zboża i napisy, Rw: Stojąca żniwiarka i napis, St..
80 zł
medal nie sygnowany nagrodowy wybity w 1926 r. na zlecenie Bractwa Kurkowego w Piekarach, Aw: Matk.. medal nie sygnowany nagrodowy wybity w 1926 r. na zlecenie Bractwa Kurkowego w Piekarach, Aw: Matk..
724 Polska
medal nie sygnowany nagrodowy wybity w 1926 r. na zlecenie Bractwa Kurkowego w Piekarach, Aw: MatkaBoska Piekarska z Dzieciątkiem i napisy, Rw: Zawieszona na drzewie ..
80 zł
200 zł
725 Polska
medal sygnowany T.BREYER wybity w 1928 r. z okazji 10 rocznicy odzyskania niepodległości, Aw: Orzełz cyfrą X na piersi i napis wokoło, Rw: Kobieta z kagankiem w dłoni..
40 zł
726 Polska
medal sygnowany J. AUMILLER wybity w 1929 r. w 80. rocznicę urodzin Gustawa Soubise-Bisiera, Aw:Popiersie i napis, Rw: Pod palmą napis i daty, Strzał.651 R, brąz 55 m..
40 zł
110 zł
727 Polska
medal sygnowany A. WABIA-WABIŃSKI i ST. REPETA wybity 1930 r. z okazji setnej rocznicy PowstaniaListopadowego, Aw: Napis poziomy, Rw: Stylizowane postacie żołnierzy, ..
40 zł
728 Polska
medal z zawieszką sygnowany J. AUMILLER, wybity w 1930 r. z okazji 10. rocznicy zwycięstwa nadbolszewikami, Aw: Popiersie Józefa Piłsudskiego i napis, Rw: Mapa Polski..
40 zł
85 zł
729 Polska
medal sygnowany J. WYSOCKI wybity w 1935 r. i poświęcony biskupowi Antoniemu Laubitzowi, Aw:Popiersie biskupa i napis wokoło, Rw: Sarkofag renesansowy i napis łacińsk..
80 zł
165 zł
730 Polska
jednostronny medal nagrodowy, sygnowany H.G. (Henryk Grunwald) wybity w 1936 r., połączone głowylotnika i orła i napis poziomy, Strzał.784 RR, brąz 60 mm, 97,4 g., or..
100 zł
300 zł
731 Polska
medal nagrodowy nie sygnowany proj. Stefana Koźbielewskiego, wybity w 1937 r. na zlecenie MinisterstwaSpraw Wojskowych, Aw: Orzeł i napis, Rw: W wieńcu laurowym napis..
60 zł
100 zł
743 POLSKA
medal autorstwa Franciszka Kalfasa (medalier warszawski), wybity w 1946 r. z okazji 200. rocznicy urodzinTadeusza Kościuszki, Aw: Głowa Tadeusza Kościuszki i napis, R..
180 zł
145 zł
744 POLSKA
medal sygnowany EG (Edward Gorol) wybity w 1968 r. z okazji 150. rocznicy założenia Ogrodu Botanicznegow Warszawie, Aw: Popiersie Michała Szuberta założyciela Ogrodu ..
70 zł
745 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
III nagroda dla hodowcy bydła wyróżnionego na wystawie rejonowej, brąz 60 mm, 82,4 g.
90 zł
746 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
III nagroda dla hodowcy bydła wyróżnionego na wystawie, brąz 50 mm, 61,4 g.
100 zł
747 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
medal za osiągnięcia w hodowli koni, brąz 60 mm, 80,4 g.
90 zł
748 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
medal za osiągnięcia w hodowli trzody chlewnej, brąz 60 mm, 92,4 g.
90 zł
749 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
medal za osiągnięcia w hodowli trzody chlewnej, brąz złocony 60 mm, 81,0 g.
90 zł
750 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
medal za osiągnięcia w hodowli owiec, brąz złocony 60 mm, 69,2 g.
90 zł
751 POLSKA / Medale nagrodowe Ministerstwa Rolnictwa bite w Mennicy Warszawskiej
Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto próby 960, 87 g., oryginalne pudełko
3 000 zł
2 400 zł
medal chrzcielny 3 dukatowy autorstwa J. Buchheima (XVII w.), Aw: Siedzący Jezus z krzyżem i gałąz.. medal chrzcielny 3 dukatowy autorstwa J. Buchheima (XVII w.), Aw: Siedzący Jezus z krzyżem i gałąz..
753 ŚLĄSK
medal chrzcielny 3 dukatowy autorstwa J. Buchheima (XVII w.), Aw: Siedzący Jezus z krzyżem i gałązkąoliwną, wokół napis, Rw: Napis poziomy, FbSg.-, złoto 30 mm, 10,3 g.
600 zł
480 zł
medal chrzcielny, sygnowany I K (Johann Kittel- koniec XVII w.), Aw: Ołtarz z otwartą Biblią, wokó.. medal chrzcielny, sygnowany I K (Johann Kittel- koniec XVII w.), Aw: Ołtarz z otwartą Biblią, wokó..
754 ŚLĄSK
medal chrzcielny, sygnowany I K (Johann Kittel- koniec XVII w.), Aw: Ołtarz z otwartą Biblią, wokół napis,Rw: Scena chrztu, wokół napis, FbSg.5040, srebro 49 mm, 28,3..
200 zł
300 zł