Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  MEDALE
medal sygnowany KRUGER, wybity w 1830 r. (Saksonia), Aw: Popiersie Lutra, księcia Jana, Melanchton.. medal sygnowany KRUGER, wybity w 1830 r. (Saksonia), Aw: Popiersie Lutra, księcia Jana, Melanchton..
775 NIEMCY / Medale Reformacji
medal sygnowany KRUGER, wybity w 1830 r. (Saksonia), Aw: Popiersie Lutra, księcia Jana, Melanchtonai napis wokoło, Rw: Luter wręczający księciu siedzącemu na tronie w..
150 zł
776 ROSJA
medal nagrodowy z uchem, sygnowany P.A. LIALIN, b.d., wybity z okazji szczepienia ospy, Aw: PopiersieKatarzyny II i napis wokoło, Rw: Matka Boska otulająca płaszczem ..
80 zł
560 zł
medal nagrodowy z uchem Za Gorliwość, sygnowany G.G., Aw: Głowa Aleksandra II i napis wokoło, Rw:N.. medal nagrodowy z uchem Za Gorliwość, sygnowany G.G., Aw: Głowa Aleksandra II i napis wokoło, Rw:N..
777 ROSJA
medal nagrodowy z uchem Za Gorliwość, sygnowany G.G., Aw: Głowa Aleksandra II i napis wokoło, Rw:Napis wokoło, srebro 29 mm, 13,4 g., rzadki
120 zł
160 zł
medal nagrodowy z uchem, nie sygnowany b.d., Za Nienaganną Służbę w Policji, Aw: W ozdobnym wieńcu.. medal nagrodowy z uchem, nie sygnowany b.d., Za Nienaganną Służbę w Policji, Aw: W ozdobnym wieńcu..
778 ROSJA
medal nagrodowy z uchem, nie sygnowany b.d., Za Nienaganną Służbę w Policji, Aw: W ozdobnym wieńcugłowa Mikołaja II i napis, Rw: W ozdobnym wieńcu poziome napisy, sre..
150 zł
145 zł
krzyż Orderu Św. Stanisława, lata 30-te XIX w., punca na uchu, złoto, emalia, 45 x 45 mm, 19,4 g. krzyż Orderu Św. Stanisława, lata 30-te XIX w., punca na uchu, złoto, emalia, 45 x 45 mm, 19,4 g.
779 ROSJA
krzyż Orderu Św. Stanisława, lata 30-te XIX w., punca na uchu, złoto, emalia, 45 x 45 mm, 19,4 g.
800 zł
2 200 zł
krzyż Orderu Św. Włodzimierza IV klasa, XIX w., puncowany na uchu, złoto, emalia, 36 x 36 mm, 8 g. krzyż Orderu Św. Włodzimierza IV klasa, XIX w., puncowany na uchu, złoto, emalia, 36 x 36 mm, 8 g.
780 ROSJA
krzyż Orderu Św. Włodzimierza IV klasa, XIX w., puncowany na uchu, złoto, emalia, 36 x 36 mm, 8 g.
400 zł
840 zł
medal sygnowany M.F. (Frumerie- medalier sztokholmski) i F. Fehrman (medalier sztokholmski), wybit.. medal sygnowany M.F. (Frumerie- medalier sztokholmski) i F. Fehrman (medalier sztokholmski), wybit..
781 Szwecja
medal sygnowany M.F. (Frumerie- medalier sztokholmski) i F. Fehrman (medalier sztokholmski), wybityw 1809 r. z okazji koronacji Karola XIII, Aw: Popiersia króla i kró..
400 zł
320 zł
medal sygnowany B.P. (Bernard Perger- medalier z Neapolu), wybity z okazji wizyty królowej Neapolu.. medal sygnowany B.P. (Bernard Perger- medalier z Neapolu), wybity z okazji wizyty królowej Neapolu..
782 Włochy
medal sygnowany B.P. (Bernard Perger- medalier z Neapolu), wybity z okazji wizyty królowej NeapoluKaroliny w mennicy, Aw: Głowa królowej i napis, Rw: Poziomy napis w ..
30 zł
24 zł
medal sygnowany BIANCHI, wybity w 1888 r. z okazji 10. rocznicy pontyfikatu i 50. rocznicy święceń.. medal sygnowany BIANCHI, wybity w 1888 r. z okazji 10. rocznicy pontyfikatu i 50. rocznicy święceń..
783 Włochy
medal sygnowany BIANCHI, wybity w 1888 r. z okazji 10. rocznicy pontyfikatu i 50. rocznicy święceńkapłańskich papieża Leona XIII, Aw: Popiersie papieża i napis wokoło..
60 zł
48 zł