Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  POLSKA NOWOŻYTNA
601 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1932, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.e, bardzo rzadkie
10 000 zł
18 000 zł
602 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116.c, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 62, bardzo ładne, patyna
250 zł
260 zł
603 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.a, bardzo ładne
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
480 zł
604 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.b, piękne, delikatna patyna
300 zł
600 zł
605 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.c, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63, piękne
300 zł
550 zł
606 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.c, piękne
300 zł
650 zł
607 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1936, Warszawa, \Żaglowiec, Parchimowicz 119
I/I-
UNC/UNC-
400 zł
850 zł
608 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, z kropką po dacie, Parchimowicz 109.d, piękny egzemplarz
1 000 zł
1 100 zł
609 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.a, wyśmienity egzemplarz, piękna patyna
750 zł
1 500 zł
610 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.b, bardzo ładne, rzadki rocznik
2 500 zł
3 600 zł
611 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Kobieta z kłosami, Parchimowicz 107.a, bardzo ładna
I/I-
UNC/UNC-
750 zł
600 zł
612 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Kobieta z kłosami, Parchimowicz 107.a, bardzo ładna, delikatna patyna
600 zł
560 zł
613 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Kobieta z kłosami, Parchimowicz 107.b, wyśmienity stan zachowania
750 zł
850 zł
614 II Rzeczpospolita 1918-1939
750 zł
600 zł
615 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Kobieta z kłosami, Parchimowicz 107.b, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62+, bardzo ładna
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
616 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Kobieta z kłosami, Parchimowicz 107.b, bardzo ładna
I/I-
UNC/UNC-
350 zł
320 zł
617 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 grosze 1936, Warszawa, Parchimowicz 102.k, bardzo ładnie zachowana moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63 RB, patyna
150 zł
120 zł
618 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 grosz 1923, Kings Norton, Parchimowicz 101.a, wyśmienity, patyna
250 zł
619 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 grosz 1925, Warszawa, Parchimowicz 101.b, bardzo ładnie zachowana moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 64 RB, delikatna patyna
300 zł
280 zł
620 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 grosz 1930, Warszawa, Parchimowicz 101.e, pięknie zachowana moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 64 RB, patyna
350 zł
420 zł