Aukcja nr 52
USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
561 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 3 grosze polskie 1828 / FH, Warszawa, Iger KK.28.1.a (R), Plage 169, Bitkin 1032, patyna |
300 zł 400 zł
562 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz polski 1816, Warszawa, Plage 199, Bitkin 880, ładny, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
400 zł 2 800 zł
563 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz 1839, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie i po GROSZ, ogon Orła szerszy, Plage 254, Bitkin 1225, ładny, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
250 zł 280 zł
564 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, kropka przed pochodnią, złoto 3.45 g, Plage 269, lekko gięty, ale ładny |
I- UNC- |
6 000 zł 4 800 zł
565 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, kropka przed pochodnią, złoto 3.49 g, Plage 269 |
II+ EF+ |
5 500 zł 4 400 zł
566 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, moneta niejustowana, rzadkość |
II/II+ EF/EF+ |
2 500 zł 2 000 zł
567 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL, Plage 273, minimalnie justowane, złocista patyna |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 750 zł
568 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, odmiana z łapami Orła prostymi oraz z kropką po POLS, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282, ciemna patyna |
250 zł 450 zł
569 | Wolne Miasto Kraków 1835 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, piękny egzemplarz w pudełku NGC z certyfikatem MS 62, patyna |
I UNC |
2 000 zł 2 600 zł
570 | Wolne Miasto Kraków 1835 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, wyśmienicie zachowana moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 65 |
I UNC |
2 500 zł 4 800 zł
571 | Wolne Miasto Kraków 1835 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienicie zachowana moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 65 |
I UNC |
2 500 zł 4 600 zł
572 | Wolne Miasto Kraków 1835 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, bardzo ładny egzemplarz |
I/I- UNC/UNC- |
750 zł 1 300 zł
573 | Wolne Miasto Kraków 1835 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU 58, patyna |
II+ EF+ |
600 zł 550 zł
574 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, złoto 3.94 g, Plage 301, Bitkin 1076 (R) |
6 000 zł 9 500 zł
575 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, złoto 3.84 g, Plage 301, Bitkin 1076 (R) |
III VF |
4 000 zł 4 700 zł
576 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3/4 rubla = 5 złotych 1837, Warszawa, odmiana z kropką po ZŁOT i dwiema jagódkami po 5-tej gałązce, Plage 356, Bitkin 1143, patyna |
II+ EF+ |
500 zł 900 zł
577 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek = 50 groszy 1845, Warszawa, Plage 384, Bitkin 1521 (R1), patyna |
II+ EF+ |
600 zł 3 600 zł
578 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, na powierzchni pozostałości rdzy, ale wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 250 zł 3 000 zł
579 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 15 kopiejek = 1 złoty 1835, Warszawa, odmiana z dużymi cyframi daty oraz kropką po ZŁOTY i po dacie, Plage 403, Bitkin 1165, na rewersie rysa, drobne uszkodzenia obr.. |
200 zł 420 zł
580 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 2 kopiejki 1851, Warszawa, Plage 481, Bitkin 861 (R), piękny egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
1 500 zł 8 500 zł