Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  POLSKA NOWOŻYTNA
561 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
3 grosze polskie 1828 / FH, Warszawa, Iger KK.28.1.a (R), Plage 169, Bitkin 1032, patyna
300 zł
400 zł
562 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz polski 1816, Warszawa, Plage 199, Bitkin 880, ładny, patyna
I-/II+
UNC-/EF+
400 zł
2 800 zł
563 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz 1839, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie i po GROSZ, ogon Orła szerszy, Plage 254, Bitkin 1225, ładny, patyna
II/II+
EF/EF+
250 zł
280 zł
564 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, kropka przed pochodnią, złoto 3.45 g, Plage 269, lekko gięty, ale ładny
6 000 zł
4 800 zł
565 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, kropka przed pochodnią, złoto 3.49 g, Plage 269
5 500 zł
4 400 zł
566 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, moneta niejustowana, rzadkość
II/II+
EF/EF+
2 500 zł
2 000 zł
567 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL, Plage 273, minimalnie justowane, złocista patyna
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
750 zł
568 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, odmiana z łapami Orła prostymi oraz z kropką po POLS, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282, ciemna patyna
250 zł
450 zł
569 Wolne Miasto Kraków 1835
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, piękny egzemplarz w pudełku NGC z certyfikatem MS 62, patyna
2 000 zł
2 600 zł
570 Wolne Miasto Kraków 1835
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, wyśmienicie zachowana moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 65
2 500 zł
4 800 zł
571 Wolne Miasto Kraków 1835
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienicie zachowana moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 65
2 500 zł
4 600 zł
572 Wolne Miasto Kraków 1835
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, bardzo ładny egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
750 zł
1 300 zł
573 Wolne Miasto Kraków 1835
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU 58, patyna
600 zł
550 zł
574 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, złoto 3.94 g, Plage 301, Bitkin 1076 (R)
6 000 zł
9 500 zł
575 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, złoto 3.84 g, Plage 301, Bitkin 1076 (R)
4 000 zł
4 700 zł
576 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3/4 rubla = 5 złotych 1837, Warszawa, odmiana z kropką po ZŁOT i dwiema jagódkami po 5-tej gałązce, Plage 356, Bitkin 1143, patyna
500 zł
900 zł
577 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek = 50 groszy 1845, Warszawa, Plage 384, Bitkin 1521 (R1), patyna
600 zł
3 600 zł
578 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, na powierzchni pozostałości rdzy, ale wyśmienity stan zachowania
1 250 zł
3 000 zł
579 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1835, Warszawa, odmiana z dużymi cyframi daty oraz kropką po ZŁOTY i po dacie, Plage 403, Bitkin 1165, na rewersie rysa, drobne uszkodzenia obr..
200 zł
420 zł
580 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
2 kopiejki 1851, Warszawa, Plage 481, Bitkin 861 (R), piękny egzemplarz, patyna
1 500 zł
8 500 zł