Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
464 Jan III Sobieski 1674-1696
dukat 1682/77, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis wokoło IOAN III D G REX POL M D L R P, Herb Gdańska i napis wokoło MON AUREA CIVITAT GEDANENS, złoto 3.42 g, H-Cz. 2461 (..
40 000 zł
52 000 zł
465 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1680, Bydgoszcz, duże cyfry nominału i daty, delikatna patyna
200 zł
200 zł
466 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1680, Bydgoszcz, małe cyfry nominału i daty, wada bicia, nierównomierna patyna
150 zł
120 zł
467 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Bydgoszcz, drobne niedobicie, ale ładny
200 zł
468 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Kraków
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
240 zł
469 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1684, Kraków, wybity uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładny. patyna
300 zł
380 zł
470 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1685, Kraków
200 zł
320 zł