Aukcja nr 52
USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
464 | Jan III Sobieski 1674-1696 dukat 1682/77, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis wokoło IOAN III D G REX POL M D L R P, Herb Gdańska i napis wokoło MON AUREA CIVITAT GEDANENS, złoto 3.42 g, H-Cz. 2461 (.. |
II- EF- |
40 000 zł 52 000 zł
465 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1680, Bydgoszcz, duże cyfry nominału i daty, delikatna patyna |
200 zł 200 zł
466 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1680, Bydgoszcz, małe cyfry nominału i daty, wada bicia, nierównomierna patyna |
II- EF- |
150 zł 120 zł
467 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1682, Bydgoszcz, drobne niedobicie, ale ładny |
200 zł | |
468 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1683, Kraków |
III+/II- VF+/EF- |
300 zł 240 zł
469 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1684, Kraków, wybity uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładny. patyna |
300 zł 380 zł
470 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1685, Kraków |
II- EF- |
200 zł 320 zł