Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
740 \Relacya z examinu Kommissyi Skarbu Koronnego za lat cztery. Od dnia 1. 7bris 1786. do dnia ostatniego Augusti 1790. przez Deputacyą do Stanow wynaczoną odprawionego ..
2 000 zł
741 Bończa-Tomaszewski, Wiesław - \Medal za długoletnią służbę, Warszawa 1938
300 zł
240 zł
742 Dudik, Dr. Beda - \Des Hohen Deutsche Ritterordens Münz-Sammlung in Wien ..., Wiedeń 1858
2 000 zł
2 100 zł
743 Gumowski, Marian - \Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961
200 zł
160 zł
744 Hoffmann, Johann Wilibald - \Grundlicher und ausfuhrlicher Bericht unter was vor einem Kaiserthum oder Konigreich und umb was vor Zeit und Jahr-Zahl
3 000 zł
745 Münzenhandlung Otto Helbing Nachf., katalog aukcji z dnia 8.11.1928, 67 stron tekstu i 31 tablic z fotografiami pięknych egzemlarzy, twarda oprawa w płótno z marmurki..
250 zł
746 Münzenhandlung Otto Helbing Nachf., katalog aukcji nr 86 i 87 z dnia 25.11.1942 i następnych, 180 stron i 48 tablic z fotografiami, blisko 10.000 pozycji katalogowych..
300 zł