Aukcja 52 / 745
USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Münzenhandlung Otto Helbing Nachf., katalog aukcji z dnia 8.11.1928, 67 stron tekstu i 31 tablic z fotografiami pięknych egzemlarzy, twarda oprawa w płótno z marmurkiem i wyklejką kartonową jako przednią stroną okładki, przy każdej pozycji katalogowej zanotowany ołówkiem wynik licytacji, Greckie monety- wyśmienita kolekcja monet Grecji właściwej oraz Sycylii
Numer: | 745 |
Opis: | Münzenhandlung Otto Helbing Nachf., katalog aukcji z dnia 8.11.1928, 67 stron tekstu i 31 tablic z fotografiami pięknych egzemlarzy, twarda oprawa w płótno z marmurkiem i wyklejką kartonową jako przednią stroną okładki, przy każdej pozycji katalogowej zanotowany ołówkiem wynik licytacji, Greckie monety- wyśmienita kolekcja monet Grecji właściwej oraz Sycylii |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 250 zł |
Cena wywoławcza: | 200 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1552