Aukcja 52 / 745

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Münzenhandlung Otto Helbing Nachf., katalog aukcji z dnia 8.11.1928, 67 stron tekstu i 31 tablic z fotografiami pięknych egzemlarzy, twarda oprawa w płótno z marmurkiem i wyklejką kartonową jako przednią stroną okładki, przy każdej pozycji katalogowej zanotowany ołówkiem wynik licytacji, Greckie monety- wyśmienita kolekcja monet Grecji właściwej oraz Sycylii

Numer: 745
Opis: Münzenhandlung Otto Helbing Nachf., katalog aukcji z dnia 8.11.1928, 67 stron tekstu i 31 tablic z fotografiami pięknych egzemlarzy, twarda oprawa w płótno z marmurkiem i wyklejką kartonową jako przednią stroną okładki, przy każdej pozycji katalogowej zanotowany ołówkiem wynik licytacji, Greckie monety- wyśmienita kolekcja monet Grecji właściwej oraz Sycylii
Stan: ,
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1160