Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  PLAKIETY
1047 plakieta sygnowana W.W. (Wiśniewski Wincenty Stefan); Na tle Placu Zamkowego mogiła z Orłem, z lewej strony u góry daty 1864 5/8 1916, z prawej napis CIENIOM CZŁONKÓW.. II-
125 zł
240 zł
1048 Józef Piłsudski 1926, plakieta Mennicy Państwowej autorstwa J. Aumillera, lana w brązie 258 x 169 mm, Strzałkowski Plakiety 5 (ale nie podaje tego wymiaru), bez numer.. I-
2 500 zł
2 600 zł
1049 Stanisław Staszic 1926, plakieta Mennicy Państwowej sygnowana J AVMILLER, lana w brązie 248 x 168 mm, Strzałkowski Plakiety 9 (ale nie podaje tego wymiaru), uszko do .. III+
2 000 zł
2 800 zł