Aukcja 52 / 1047

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  PLAKIETY

plakieta sygnowana W.W. (Wiśniewski Wincenty Stefan)

Numer: 1047
Opis: plakieta sygnowana W.W. (Wiśniewski Wincenty Stefan); Na tle Placu Zamkowego mogiła z Orłem, z lewej strony u góry daty 1864 5/8 1916, z prawej napis CIENIOM CZŁONKÓW / RZĄDU / NARODOWEGO / W / HOŁDZIE, brąz 36 x 21 mm, na stronie odwrotnej sygnatura wytwórcy: WIŚNIEWSKI, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 10-11-2012
Cena szacunkowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena wylicytowana: 240 zł
Ilość odsłon: 1452