Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
588 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1932, Anglia, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120.b, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62+, bardzo ładne
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
550 zł
589 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120.a, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62, ładne
200 zł
600 zł
590 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121
750 zł
591 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, delikatna patyna
1 000 zł
592 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.b, piękne, delikatna patyna
400 zł
600 zł
593 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.c, piękne, patyna
400 zł
420 zł
594 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.c, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 62, ładne, patyna
200 zł
420 zł
595 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1937, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.d, piękne, delikatna patyna
400 zł
850 zł
596 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63, bardzo ładne, delikatna patyna
I/I-
UNC/UNC-
350 zł
380 zł
597 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, wyśmienicie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
3 500 zł
3 800 zł
598 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, bardzo ładne
I/I-
UNC/UNC-
2 000 zł
5 500 zł
599 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, wyśmienity stan zachowania, patyna
2 000 zł
2 200 zł
600 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, delikatna patyna
I/I-
UNC/UNC-
1 250 zł
601 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1932, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.e, bardzo rzadkie
10 000 zł
18 000 zł
602 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116.c, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 62, bardzo ładne, patyna
250 zł
260 zł
603 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.a, bardzo ładne
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
480 zł
604 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.b, piękne, delikatna patyna
300 zł
600 zł
605 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.c, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63, piękne
300 zł
550 zł
606 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.c, piękne
300 zł
650 zł
607 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1936, Warszawa, \Żaglowiec, Parchimowicz 119
I/I-
UNC/UNC-
400 zł
850 zł