Aukcja nr 52
USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
588 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1932, Anglia, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120.b, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62+, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 550 zł
589 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120.a, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62, ładne |
I- UNC- |
200 zł 600 zł
590 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121 |
I- UNC- |
750 zł | |
591 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, delikatna patyna |
I- UNC- |
1 000 zł | |
592 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.b, piękne, delikatna patyna |
I UNC |
400 zł 600 zł
593 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.c, piękne, patyna |
I UNC |
400 zł 420 zł
594 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.c, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 62, ładne, patyna |
I- UNC- |
200 zł 420 zł
595 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1937, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.d, piękne, delikatna patyna |
I UNC |
400 zł 850 zł
596 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63, bardzo ładne, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
350 zł 380 zł
597 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, wyśmienicie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
3 500 zł 3 800 zł
598 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
2 000 zł 5 500 zł
599 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
2 000 zł 2 200 zł
600 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
1 250 zł | |
601 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1932, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.e, bardzo rzadkie |
III VF |
10 000 zł 18 000 zł
602 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116.c, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 62, bardzo ładne, patyna |
I- UNC- |
250 zł 260 zł
603 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.a, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 480 zł
604 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.b, piękne, delikatna patyna |
I UNC |
300 zł 600 zł
605 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.c, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63, piękne |
I UNC |
300 zł 550 zł
606 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.c, piękne |
I UNC |
300 zł 650 zł
607 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, \Żaglowiec, Parchimowicz 119 |
I/I- UNC/UNC- |
400 zł 850 zł