Aukcja nr 52
USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
581 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 2 kopiejki 1851, Warszawa, Plage 481, Bitkin 861 (R), patyna |
II/II+ EF/EF+ |
400 zł 800 zł
582 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 2 kopiejki 1856, Warszawa, odmiana z cyfrą nominału zamkniętą, Plage 486, Bitkin 464, patyna |
300 zł 750 zł
583 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 kopiejka 1851, Warszawa, Plage 496, Bitkin 867, bardzo ładnie zachowana, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
700 zł 4 000 zł
584 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, Bitkin 479, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU 58 BN, ładnie zachowana, patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
400 zł 520 zł
585 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 dienieżka 1862, Warszawa, Plage 528, Bitkin 493, bardzo ładna, patyna |
I- UNC- |
400 zł 900 zł
586 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 połuszka 1851, Warszawa, Plage 531, Bitkin 879 (R), drobna wada bicia, ale bardzo ładna |
I- UNC- |
1 000 zł 1 100 zł
587 | Monety niemieckich władz okupacyjnych bite dla terenów wschodnich 3 kopiejki 1916 / A, Berlin, Parchimowicz 3.a, w moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 64, rzadkie w tak wyśmienitym stanie zachowana |
I UNC |
1 000 zł 800 zł
588 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1932, Anglia, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120.b, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62+, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 550 zł
589 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120.a, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62, ładne |
I- UNC- |
200 zł 600 zł
590 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121 |
I- UNC- |
750 zł | |
591 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, delikatna patyna |
I- UNC- |
1 000 zł | |
592 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.b, piękne, delikatna patyna |
I UNC |
400 zł 600 zł
593 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.c, piękne, patyna |
I UNC |
400 zł 420 zł
594 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.c, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 62, ładne, patyna |
I- UNC- |
200 zł 420 zł
595 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1937, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.d, piękne, delikatna patyna |
I UNC |
400 zł 850 zł
596 | II Rzeczpospolita 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63, bardzo ładne, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
350 zł 380 zł
597 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, wyśmienicie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
3 500 zł 3 800 zł
598 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
2 000 zł 5 500 zł
599 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
2 000 zł 2 200 zł
600 | II Rzeczpospolita 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
1 250 zł |