Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  POLSKA NOWOŻYTNA
381 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.b (R2)
500 zł
750 zł
382 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.c (R2), duży blask menniczy
400 zł
600 zł
383 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.1.d (podobny), bardzo ładnie zachowany
300 zł
600 zł
384 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Poznań, w nowym wydaniu katalogu ta odmiana będzie miała numer Iger P.98.5.a (R1)
300 zł
240 zł
385 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5,d rewers Iger B.98.5.c, bardzo ładny, ciemna patyna
250 zł
260 zł
386 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, litera L dzieli datę, Iger L.98.6.b (R)
300 zł
440 zł
387 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, bez litery L i pełna data u dołu, Iger L.98.4.a (R)
300 zł
550 zł
388 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, Iger V.98.2.a (R4), Ivanauskas 5SV34-31, pięknie zachowany, stara patyna
500 zł
2 400 zł
389 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Poznań, Iger P.99.1.c, bardzo ładny
200 zł
220 zł
390 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wilno, Iger V.99.1.a (R4), Ivanauskas 5SV65-40, T. 15, rzadki, patyna
3 000 zł
4 200 zł
391 Zygmunt III Waza 1587-1632
fałszerstwo z epoki trojaka ryskiego 1599, Iger N.99.2.b, srebro niskiej próby 1.20 g
200 zł
320 zł
392 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.b (R1)
200 zł
360 zł
393 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Ryga, Iger R.00.1.b (R1), Gerbaszewski 3, moneta wybita uszkodzonym stemplem, ale pięknie zachowany, delikatna patyna
450 zł
420 zł
394 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Poznań, Iger P.01.1.a, ładny
200 zł
190 zł
395 Zygmunt III Waza 1587-1632
naśladownictwo trojaka koronnego z datą 1601, Iger -, srebro dobrej próby 2.15 g, delikatna złocista patyna
200 zł
300 zł
396 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, Iger K.02.1.b (R1), pięknie zachowany, patyna
500 zł
850 zł
397 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Wilno, awers Iger V.02.1.b rewers Iger V.02.1.a (R5), awers Ivanauskas 5SV93-55 rewers Ivanauskas 5SV89-52, T. 20, bardzo rzadka i ciekawa moneta z 10 au..
2 500 zł
2 800 zł
398 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1)
250 zł
420 zł
399 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, Iger K.05.1.a (R1), patyna
400 zł
550 zł
400 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1606, Kraków, Iger K.06.1.a (R2), patyna
600 zł
1 300 zł