Aukcja nr 40
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
336 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Wilno, Iger V.02.3 R7, Ivanauskas 1092:221, T.60, pęknięty krążek, bardzo rzadka moneta |
III VF |
3 500 zł 3 200 zł
337 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1606, Kraków, Iger K.06.1.c R2, T.4, rzadki |
III VF |
300 zł 640 zł
338 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1618, Kraków, Iger K.18.1.b |
II- EF- |
150 zł 150 zł
339 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1619, Kraków, Iger K.19.1.a |
125 zł 140 zł
340 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1619, Ryga, duże popiersie króla, Iger R.19.3.b R3, ale inna interpunkcja, Gerbaszewski 2.17, T.3, rzadki, patyna |
750 zł 1 750 zł
341 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1619, Ryga, średnie popiersie króla, Iger R.19.2.b, Gerbaszewski 2.1, T.3, niecentrycznie wybity, rzadki |
600 zł 1 050 zł
342 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak bez daty, Wschowa, Iger W.bd.4.b R5, rzadki, patyna |
III VF |
1 500 zł 1 850 zł
343 | Zygmunt III Waza 1587-1632 raguzańskie naśladownictwo trojaka ryskiego z datą 1592, N.92.1.a, patyna |
III VF |
400 zł 320 zł
344 | Zygmunt III Waza 1587-1632 fałszerstwo z epoki trojaka koronnego z datą 1602, Iger A.02.1.c, srebro niskiej próby 2.14 g, lekko zielonkawa ciemna patyna |
III VF |
200 zł 160 zł
345 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1632, Elbląg, okupacja szwedzka, popiersie i tytulatura Gustawa Adolfa, emisja koronna, Iger E.32.2.b, Ahlström 2, nieco wyszczerbiony, ale ładny egzemplarz |
400 zł | |
346 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1633, Elbląg, okupacja szwedzka, popiersie i tytulatura Gustawa Adolfa, emisja koronna, Iger E.33.1.a R5, Ahlström 3 R, rzadki |
III VF |
1 000 zł | |
347 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1615, Kraków, patyna |
250 zł 200 zł
348 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1616, Kraków, piękny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 520 zł
349 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1616, Kraków |
II- EF- |
250 zł 200 zł
350 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1617, Kraków, rzadszy rocznik |
II/II+ EF/EF+ |
300 zł 240 zł
351 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1618, Kraków, T.7, rzadkie, plamiasta patyna |
III VF |
500 zł 400 zł
352 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1620, Ryga, odmiana z liskiem u dołu rewersu, Gerbaszewski 2.2, T.2, niecentrycznie wybity |
300 zł | |
353 | Zygmunt III Waza 1587-1632 1 öre 1594, Sztokholm, Ahlström 14 R, patyna, rzadkie |
III VF |
2 000 zł 1 600 zł
354 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1605, Kraków, wybity nieco uszkodzonym stemplem, ale piękny |
II+ EF+ |
300 zł 400 zł
355 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1606, Kraków, lekko pęknięty krążek, ale ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
250 zł 300 zł