Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
296 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, wyśmienity stan zachowania
300 zł
600 zł
297 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a
200 zł
220 zł
298 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 1062:210, moneta wybita dwukrotnie (na awersie i rewersie pozostałości po poprzednich napisach), bardzo ładny egzemplarz..
400 zł
420 zł
299 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 1062:210, bardzo ładny, patyna
II/II+
EF/EF+
300 zł
340 zł
300 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 1062:210, delikatna patyna
200 zł
220 zł
301 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 1062:210, patyna
200 zł
220 zł
302 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Ryga, odmiana napisu LIV, Iger R.94.1.j R1, Gerbaszewski 1
250 zł
200 zł
303 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, na awersie znak mennicy na końcu napisu, Iger O.95.1.c, ładny egzemplarz z patyną
300 zł
680 zł
304 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, na awersie znak mennicy na końcu napisu, Iger O.95.1.c
250 zł
480 zł
305 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.4.d
250 zł
260 zł
306 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.11.b, patyna
250 zł
520 zł
307 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, odmiana z herbem Topór, Iger L.95.2.b R5, rzadki, ciemna patyna
1 500 zł
2 500 zł
308 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 1063.210
300 zł
320 zł
309 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.a, Ivanauskas 1063.210, patyna
200 zł
260 zł
310 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Ryga, Iger R.95.1.d, Gerbaszewski 17, patyna
200 zł
240 zł
311 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.a, piękny
250 zł
360 zł
312 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.d, bardzo ładny, patyna
200 zł
260 zł
313 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, data rozdzielona po bokach Orła i Pogoni, Iger P.96.9.c R3, rzadki, delikatna patyna
350 zł
440 zł
314 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.3.a
150 zł
315 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.a. R2, patyna
300 zł
640 zł