Aukcja nr 40
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
296 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
300 zł 600 zł
297 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a |
II+ EF+ |
200 zł 220 zł
298 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 1062:210, moneta wybita dwukrotnie (na awersie i rewersie pozostałości po poprzednich napisach), bardzo ładny egzemplarz.. |
II+ EF+ |
400 zł 420 zł
299 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 1062:210, bardzo ładny, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
300 zł 340 zł
300 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 1062:210, delikatna patyna |
200 zł 220 zł
301 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 1062:210, patyna |
II- EF- |
200 zł 220 zł
302 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, odmiana napisu LIV, Iger R.94.1.j R1, Gerbaszewski 1 |
250 zł 200 zł
303 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, na awersie znak mennicy na końcu napisu, Iger O.95.1.c, ładny egzemplarz z patyną |
II+ EF+ |
300 zł 680 zł
304 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, na awersie znak mennicy na końcu napisu, Iger O.95.1.c |
250 zł 480 zł
305 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.4.d |
250 zł 260 zł
306 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.11.b, patyna |
250 zł 520 zł
307 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, odmiana z herbem Topór, Iger L.95.2.b R5, rzadki, ciemna patyna |
1 500 zł 2 500 zł
308 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 1063.210 |
300 zł 320 zł
309 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.a, Ivanauskas 1063.210, patyna |
200 zł 260 zł
310 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Ryga, Iger R.95.1.d, Gerbaszewski 17, patyna |
200 zł 240 zł
311 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.a, piękny |
II+ EF+ |
250 zł 360 zł
312 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.d, bardzo ładny, patyna |
200 zł 260 zł
313 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, data rozdzielona po bokach Orła i Pogoni, Iger P.96.9.c R3, rzadki, delikatna patyna |
350 zł 440 zł
314 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.3.a |
150 zł | |
315 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.a. R2, patyna |
300 zł 640 zł