Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
316 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, Iger V.97.2.a, Ivanauskas 1070:214
400 zł
440 zł
317 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.1.d podobny, wyśmienity stan zachowania
500 zł
600 zł
318 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, dwie róże pod popiersiem, Iger O.98.3.c R4, rzadki, patyna
III/III+
VF/VF+
300 zł
520 zł
319 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, jak Iger O.98.1.b, ale odmiana napisu POLONI, bardzo ładny, patyna
II/II+
EF/EF+
200 zł
540 zł
320 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d, rewers Iger B.98.5.e
III+/II-
VF+/EF-
150 zł
130 zł
321 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, na rewersie HK-K, Iger W.98.3.a R3, ciemna patyna, rzadki
250 zł
640 zł
322 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, na rewersie HR-K, Iger W.98.2.d
200 zł
160 zł
323 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Ryga, Iger R.98.1.b, Gerbaszewski 2
II/II+
EF/EF+
200 zł
260 zł
324 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.h, bardzo ładny, patyna
250 zł
320 zł
325 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Poznań, Iger P.99.1.c, moneta z końcówki blachy
150 zł
150 zł
326 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Bydgoszcz, Iger B.99.2.b, patyna
150 zł
120 zł
327 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.1.b
200 zł
220 zł
328 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a, ładna patyna
250 zł
329 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, awers Iger B.00.1.d, rewers Iger B.00.1.c, delikatna patyna
200 zł
220 zł
330 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Wschowa, odmiana F przy Pogoni, podobny Iger W.00.2.a, ale trójlistek przed SIG i po III, ciemna patyna, rzadszy
250 zł
680 zł
331 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.01.1.a, ładnie zachowany, patyna
400 zł
700 zł
332 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.01.1.a
400 zł
460 zł
333 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w prawo, Iger K.01.2.a R1
350 zł
620 zł
334 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, awers podobny jak Iger W.01.5.b, ale SIG III D - G R - P M D, rewers Iger W.01.5.d, dość rzadki
250 zł
580 zł
335 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wilno, Łabędź, niżej litera V, awers Iger V.01.2.f, R3, rewers Iger V.01.2.e, R3, Ivanauskas 1087:221, T.8, rzadki i ładny
3 500 zł
6 000 zł