Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  POLSKA
428 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1684, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, litera C pomiędzy tarczami herbowymi
200 zł
429 August II 1697-1733
dukat 1702, Lipsk, Aw: Król na koniu, Rw: Tarcza herbowa, złoto 3.17 g, Merseb. 1436, Fr. 2806, na rewersie ślad po zawieszce
4 000 zł
3 200 zł
430 August II 1697-1733
dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Insygnia, złoto 3.46 g, Merseb. 1485, Fr. 2823
4 500 zł
4 900 zł
431 August II 1697-1733
talar 1731, Drezno, srebro 29.19 g, Schnee 1015, Dav. 2653, bardzo ładny egzemplarz, patyna
4 000 zł
8 200 zł
432 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1699, Drezno, Dav. 819
750 zł
700 zł
433 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1704, Drezno, Dav. 819, minimalna wada blachy, patyna
750 zł
720 zł
434 August II 1697-1733
1/24 talara 1708, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Napisy, Kohl 408, rzadkie
250 zł
435 August II 1697-1733
fenig 1708, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Jabłko królewskie, Kohl 434, efektowna, bardzo rzadka moneta, patyna
600 zł
480 zł
436 August III 1733-1763
10 talarów (podwójny august d’or) 1753, Lipsk, Aw: Ukoronowane popiersie króla i napis wokoło D G AVGVSTVS III REX POLONIARUM, Rw: Tarcza herbowa poniżej G/10 TH woko..
40 000 zł
45 000 zł
437 August III 1733-1763
5 talarów (august d’or) 1754, Lipsk, Aw: Ukoronowane popiersie króla i napis wokoło D G AVGVSTVS III REX POLONIARUM, Rw: Tarcza herbowa poniżej E - C/5 TH wokoło napi..
6 000 zł
4 800 zł
438 August III 1733-1763
5 talarów (august d’or) 1755, Lipsk, Aw: Ukoronowane popiersie króla i napis wokoło D G AVGVSTVS III REX POLONIARUM, Rw: Tarcza herbowa poniżej E - C/5 TH wokoło napi..
15 000 zł
439 August III 1733-1763
talar wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Tron, srebro 26.07 g, Schnee 1032, Dav. 2669, drobne wady krążka, łady egzemplarz, patyna
3 000 zł
5 400 zł
440 August III 1733-1763
talar 1755, Lipsk, srebro 29.12 g, Schnee popiersie typ B, tarcza herbowa typ 3, Dav. 1617, delikatna patyna
4 000 zł
4 200 zł
441 August III 1733-1763
talar 1755, Lipsk, srebro 29.06 g, Schnee popiersie typ B ale odmiana z dłuższymi lokami, tarcza herbowa typ 3, Dav. 1617, delikatna patyna
4 000 zł
3 200 zł
442 August III 1733-1763
półtalar wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Tron, Merseb. 1698, ładny egzemplarz, patyna
1 600 zł
2 100 zł
443 August III 1733-1763
półtalar wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Tron, Merseb. 1698, delikatna patyna
1 500 zł
1 500 zł
444 August III 1733-1763
2/3 talara (gulden) 1763, Drezno, Dav. 831
450 zł
460 zł
445 August III 1733-1763
złotówka (30 groszy) 1762, Gdańsk, dość ładny egzemplarz z delikatną patyną
1 500 zł
1 600 zł
446 August III 1733-1763
złotówka (30 groszy) 1763, Gdańsk, bardzo ładna, patyna
1 600 zł
4 100 zł
447 August III 1733-1763
tymf 1763, Elbląg, Aw: Ukoronowane popiersie i napis wokoło D G AUGUST III R POL M D L RP D S & EL, Rw: Tarcza herbowa Elbląga, powyżej nominał 1. T., po bokach data,..
20 000 zł
50 000 zł