Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 e, rzadkie, wyśmienity egzemplarz, de.. 10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 e, rzadkie, wyśmienity egzemplarz, de..
511 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 e, rzadkie, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna
1 000 zł
3 200 zł
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 e, rzadkie, piękne 10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 e, rzadkie, piękne
512 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 e, rzadkie, piękne
600 zł
2 000 zł
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.e, rzadkie i bardzo ładne 10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.e, rzadkie i bardzo ładne
513 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.e, rzadkie i bardzo ładne
250 zł
400 zł
514 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
250 zł
600 zł
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, wyśmienity, idealny stan zachowani.. 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, wyśmienity, idealny stan zachowani..
515 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, wyśmienity, idealny stan zachowania, delikatna patyna
800 zł
1 250 zł
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, piękny egzemplarz, patyna 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, piękny egzemplarz, patyna
516 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, piękny egzemplarz, patyna
500 zł
940 zł
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, piękne 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, piękne
517 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, piękne
500 zł
400 zł
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, minimalne rysy, ale piękny egzemplarz, patyna 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, minimalne rysy, ale piękny egzemplarz, patyna
518 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, minimalne rysy, ale piękny egzemplarz, patyna
I/I-
UNC/UNC-
1 500 zł
3 100 zł
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, minimalne rysy w tle, ale bardzo ładne 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, minimalne rysy w tle, ale bardzo ładne
519 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, minimalne rysy w tle, ale bardzo ładne
900 zł
1 000 zł
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, minimalne rysy, ale bardzo ładne 5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, minimalne rysy, ale bardzo ładne
520 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, minimalne rysy, ale bardzo ładne
800 zł
1 700 zł
5 złotych 1928, Bruksela, Parchimowicz 114 b, moneta lekko czyszczona 5 złotych 1928, Bruksela, Parchimowicz 114 b, moneta lekko czyszczona
521 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Bruksela, Parchimowicz 114 b, moneta lekko czyszczona
400 zł
520 zł
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, wyśmienity egzemplarz, patyna 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, wyśmienity egzemplarz, patyna
522 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, wyśmienity egzemplarz, patyna
1 500 zł
5 400 zł
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, piękne, delikatna patyna 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, piękne, delikatna patyna
523 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, piękne, delikatna patyna
1 500 zł
2 700 zł
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, minimalne ryski, ale piękny egzemplarz 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, minimalne ryski, ale piękny egzemplarz
524 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, minimalne ryski, ale piękny egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
1 250 zł
1 300 zł
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, bardzo ładne, delikatna patyna 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, bardzo ładne, delikatna patyna
525 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, bardzo ładne, delikatna patyna
1 000 zł
3 000 zł
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, minimalne ryski, ale bardzo ładny egzemplarz 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, minimalne ryski, ale bardzo ładny egzemplarz
526 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, minimalne ryski, ale bardzo ładny egzemplarz
1 000 zł
1 050 zł
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, bardzo ładne, delikatna patyna, rzadkie 5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, bardzo ładne, delikatna patyna, rzadkie
527 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, bardzo ładne, delikatna patyna, rzadkie
I-/II+
UNC-/EF+
4 000 zł
6 400 zł
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, ładna, rzadka moneta 5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, ładna, rzadka moneta
528 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, ładna, rzadka moneta
3 500 zł
4 100 zł
5 złotych 1932 Nike, Parchimowicz 114 f, moneta czyszczona, bardzo rzadka 5 złotych 1932 Nike, Parchimowicz 114 f, moneta czyszczona, bardzo rzadka
529 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1932 Nike, Parchimowicz 114 f, moneta czyszczona, bardzo rzadka
5 000 zł
14 500 zł
5 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, ze znakiem mennicy, Parchimowicz 116 a, rzadkie 5 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, ze znakiem mennicy, Parchimowicz 116 a, rzadkie
530 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, ze znakiem mennicy, Parchimowicz 116 a, rzadkie
600 zł
560 zł