Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
511 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 e, rzadkie, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna
1 000 zł
3 200 zł
512 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 e, rzadkie, piękne
600 zł
2 000 zł
513 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.e, rzadkie i bardzo ładne
250 zł
400 zł
514 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
250 zł
600 zł
515 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, wyśmienity, idealny stan zachowania, delikatna patyna
800 zł
1 250 zł
516 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, piękny egzemplarz, patyna
500 zł
940 zł
517 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, piękne
500 zł
400 zł
518 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, minimalne rysy, ale piękny egzemplarz, patyna
I/I-
UNC/UNC-
1 500 zł
3 100 zł
519 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, minimalne rysy w tle, ale bardzo ładne
900 zł
1 000 zł
520 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, minimalne rysy, ale bardzo ładne
800 zł
1 700 zł
521 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Bruksela, Parchimowicz 114 b, moneta lekko czyszczona
400 zł
520 zł
522 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, wyśmienity egzemplarz, patyna
1 500 zł
5 400 zł
523 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, piękne, delikatna patyna
1 500 zł
2 700 zł
524 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, minimalne ryski, ale piękny egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
1 250 zł
1 300 zł
525 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, bardzo ładne, delikatna patyna
1 000 zł
3 000 zł
526 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, minimalne ryski, ale bardzo ładny egzemplarz
1 000 zł
1 050 zł
527 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, bardzo ładne, delikatna patyna, rzadkie
I-/II+
UNC-/EF+
4 000 zł
6 400 zł
528 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, ładna, rzadka moneta
3 500 zł
4 100 zł
529 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1932 Nike, Parchimowicz 114 f, moneta czyszczona, bardzo rzadka
5 000 zł
14 500 zł
530 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, ze znakiem mennicy, Parchimowicz 116 a, rzadkie
600 zł
560 zł