Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
235 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, odmiana napisu SEv, na awersie korona dotyka, a na rewersie nie dotyka zewnętrznych obwódek
300 zł
320 zł
236 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, odmiana napisu SEX
II+/I-
EF+/UNC-
300 zł
300 zł
237 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, odmiana napisu SEX, ciemna patyna
II/II-
EF/EF-
300 zł
440 zł
238 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, rzadsza odmiana z dużą głową króla
1 000 zł
1 000 zł
239 Zygmunt III Waza 1587-1632
750 zł
860 zł
240 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla, na rewersie korona dotyka zewnętrznej obwódki, ładny
600 zł
640 zł
241 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, mała głowa króla, na rewersie korona nie dotyka zewnętrznej obwódki, ciemna patyna
500 zł
520 zł
242 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1600, Malbork, litera M pod koroną, T. 6, bardzo ładny i rzadki
1 500 zł
3 700 zł
243 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1601, Malbork, litera M pod koroną, która nie dotyka zewnętrznej obwódki i cyfra 6 pomiędzy tarczami herbowymi, T. 8, wyśmienity stan zachowania, rzadki
2 500 zł
5 000 zł
244 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1601, Malbork, litera M pod koroną, która dotyka zewnętrznej obwódki i cyfra 6 pomiędzy tarczami herbowymi, T. 8, pęknięty krążek, rzadka moneta
750 zł
860 zł
245 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1623, Kraków, ładny egzemplarz, patyna
II-/III+
EF-/VF+
150 zł
220 zł
246 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1626, Kraków, napis SIGIS.III.D.G:, ładne lustro mennicze
II/II-
EF/EF-
125 zł
120 zł
247 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1626, Kraków, napis SIGIS.III.D.G., ładny egzemplarz, patyna
125 zł
130 zł
248 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Olkusz, rzadszy typ, ładnie zachowany egzemplarz
300 zł
880 zł
249 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Ryga, Gerbaszewski 3
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
160 zł
250 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Olkusz, znak mennicy kończy napis na awersie
200 zł
240 zł
251 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Poznań
150 zł
160 zł
252 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Ryga, Gerbaszewski 16, patyna
150 zł
420 zł
253 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Ryga, Gerbaszewski 8
150 zł
420 zł
254 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1591, Poznań
150 zł
120 zł