Aukcja nr 37
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
235 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, odmiana napisu SEv, na awersie korona dotyka, a na rewersie nie dotyka zewnętrznych obwódek |
300 zł 320 zł
236 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, odmiana napisu SEX |
II+/I- EF+/UNC- |
300 zł 300 zł
237 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, odmiana napisu SEX, ciemna patyna |
II/II- EF/EF- |
300 zł 440 zł
238 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, rzadsza odmiana z dużą głową króla |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 000 zł
239 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, rzadsza odmiana z dużą głową króla |
II+ EF+ |
750 zł 860 zł
240 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla, na rewersie korona dotyka zewnętrznej obwódki, ładny |
I- UNC- |
600 zł 640 zł
241 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, mała głowa króla, na rewersie korona nie dotyka zewnętrznej obwódki, ciemna patyna |
500 zł 520 zł
242 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1600, Malbork, litera M pod koroną, T. 6, bardzo ładny i rzadki |
I- UNC- |
1 500 zł 3 700 zł
243 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1601, Malbork, litera M pod koroną, która nie dotyka zewnętrznej obwódki i cyfra 6 pomiędzy tarczami herbowymi, T. 8, wyśmienity stan zachowania, rzadki |
I UNC |
2 500 zł 5 000 zł
244 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1601, Malbork, litera M pod koroną, która dotyka zewnętrznej obwódki i cyfra 6 pomiędzy tarczami herbowymi, T. 8, pęknięty krążek, rzadka moneta |
750 zł 860 zł
245 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, ładny egzemplarz, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
150 zł 220 zł
246 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1626, Kraków, napis SIGIS.III.D.G:, ładne lustro mennicze |
II/II- EF/EF- |
125 zł 120 zł
247 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1626, Kraków, napis SIGIS.III.D.G., ładny egzemplarz, patyna |
II- EF- |
125 zł 130 zł
248 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Olkusz, rzadszy typ, ładnie zachowany egzemplarz |
II- EF- |
300 zł 880 zł
249 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Ryga, Gerbaszewski 3 |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 160 zł
250 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Olkusz, znak mennicy kończy napis na awersie |
200 zł 240 zł
251 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Poznań |
150 zł 160 zł
252 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Gerbaszewski 16, patyna |
150 zł 420 zł
253 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Ryga, Gerbaszewski 8 |
150 zł 420 zł
254 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Poznań |
150 zł 120 zł