Aukcja 37 / 365

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  POLSKA  August III 1733-1763

talar próbny 1762, Lipsk, Aw: Popiersie w prawo i napis D G FRID AUGUSTUS REX POL EL SAX, Rw: Tarcze herbowe Polski i Saksonii, poniżej data 1762, Schnee 1046, Merseb. 1747, 25.71 g, ogromnie rzadki próbny talar z pięknym portretem króla w zbroi, wyśmienity stan zachowania, stara patyna

Numer: 365
Opis: August III 1733-1763. talar próbny 1762, Lipsk, Aw: Popiersie w prawo i napis D G FRID AUGUSTUS REX POL EL SAX, Rw: Tarcze herbowe Polski i Saksonii, poniżej data 1762, Schnee 1046, Merseb. 1747, 25.71 g, ogromnie rzadki próbny talar z pięknym portretem króla w zbroi, wyśmienity stan zachowania, stara patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 50 000 zł
Cena wywoławcza: 40 000 zł
Cena wylicytowana: 83 000 zł
Ilość odsłon: 1705