Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
576 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1818, Warszawa, Plage 2, Bitkin 805 R, Fr. 105, złoto 9.80 g, bardzo ładne
10 000 zł
20 000 zł
577 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1818, Warszawa, Plage 2, Bitkin 805 R, Fr. 105, złoto 9.78 g, niewielkie uszkodzenie tła pod szyją i drobne uderzenia na rancie, patyna
III+/II-
VF+/EF-
5 000 zł
12 000 zł
578 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1829, Warszawa, Plage 10, Bitkin 978 R1, Fr. 109, złoto koloru żółtego 9.76 g, rzadkie
15 000 zł
579 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Bitkin 812 R, Fr. 106, złoto 4.91 g, minimalne ryski w tle, patyna
5 000 zł
8 000 zł
580 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Bitkin 812 R, Fr. 106, złoto 4.89 g
5 000 zł
7 800 zł
581 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1828, Warszawa, Plage 19, Bitkin 979 R2, Fr. 108, złoto 4.89 g, bardzo rzadkie i ładne
I-/II+
UNC-/EF+
20 000 zł
43 000 zł
582 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1820, Warszawa, Plage 23, Bitkin 819 R, minimalne justowanie, rzadkie i bardzo ładne
II/II+
EF/EF+
15 000 zł
16 000 zł
583 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 R, minimalna wada blachy na rewersie, ale bardzo ładnie zachowany egzemplarz z delikatną patyną
II/II+
EF/EF+
15 000 zł
12 000 zł
584 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 R, rzadkie, patyna
8 000 zł
9 000 zł
585 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1818, Warszawa, Plage 47, Bitkin 832
300 zł
360 zł
586 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
złotówka 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842, bardzo ładnie zachowana
II+/I-
EF+/UNC-
1 000 zł
1 750 zł
587 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
złotówka 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842
400 zł
320 zł
588 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
złotówka 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, ładnie zachowana, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
1 400 zł
1 450 zł
589 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
złotówka 1831, Warszawa, Plage 74, Bitkin 1.000, patyna
500 zł
600 zł
590 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
złotówka 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77 R, Bitkin 1003, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU 55, patyna
II/II+
EF/EF+
750 zł
760 zł
591 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1837, Warszawa, św. Jerzy bez płaszcza, Plage 100 R2, Bitkin 1178 R1, w cenniku Berezowskiego 30 złotych, bardzo rzadkie, patyna
250 zł
1 650 zł
592 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, wyśmienicie zachowany egzemplarz
350 zł
600 zł
593 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, bardzo ładny egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
100 zł
160 zł
594 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1821, Warszawa, Plage 117, Bitkin 859
150 zł
160 zł
595 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1822, Warszawa, Plage 118, Bitkin 860
150 zł
360 zł