Aukcja nr 36
USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
576 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, Plage 2, Bitkin 805 R, Fr. 105, złoto 9.80 g, bardzo ładne |
I- UNC- |
10 000 zł 20 000 zł
577 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, Plage 2, Bitkin 805 R, Fr. 105, złoto 9.78 g, niewielkie uszkodzenie tła pod szyją i drobne uderzenia na rancie, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
5 000 zł 12 000 zł
578 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1829, Warszawa, Plage 10, Bitkin 978 R1, Fr. 109, złoto koloru żółtego 9.76 g, rzadkie |
II- EF- |
15 000 zł | |
579 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Bitkin 812 R, Fr. 106, złoto 4.91 g, minimalne ryski w tle, patyna |
5 000 zł 8 000 zł
580 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Bitkin 812 R, Fr. 106, złoto 4.89 g |
II- EF- |
5 000 zł 7 800 zł
581 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1828, Warszawa, Plage 19, Bitkin 979 R2, Fr. 108, złoto 4.89 g, bardzo rzadkie i ładne |
I-/II+ UNC-/EF+ |
20 000 zł 43 000 zł
582 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1820, Warszawa, Plage 23, Bitkin 819 R, minimalne justowanie, rzadkie i bardzo ładne |
II/II+ EF/EF+ |
15 000 zł 16 000 zł
583 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 R, minimalna wada blachy na rewersie, ale bardzo ładnie zachowany egzemplarz z delikatną patyną |
II/II+ EF/EF+ |
15 000 zł 12 000 zł
584 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 R, rzadkie, patyna |
8 000 zł 9 000 zł
585 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1818, Warszawa, Plage 47, Bitkin 832 |
300 zł 360 zł
586 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 złotówka 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842, bardzo ładnie zachowana |
II+/I- EF+/UNC- |
1 000 zł 1 750 zł
587 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 złotówka 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842 |
400 zł 320 zł
588 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 złotówka 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, ładnie zachowana, patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
1 400 zł 1 450 zł
589 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 złotówka 1831, Warszawa, Plage 74, Bitkin 1.000, patyna |
500 zł 600 zł
590 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 złotówka 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77 R, Bitkin 1003, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU 55, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
750 zł 760 zł
591 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1837, Warszawa, św. Jerzy bez płaszcza, Plage 100 R2, Bitkin 1178 R1, w cenniku Berezowskiego 30 złotych, bardzo rzadkie, patyna |
III VF |
250 zł 1 650 zł
592 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, wyśmienicie zachowany egzemplarz |
I UNC |
350 zł 600 zł
593 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, bardzo ładny egzemplarz |
I/I- UNC/UNC- |
100 zł 160 zł
594 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1821, Warszawa, Plage 117, Bitkin 859 |
III VF |
150 zł 160 zł
595 | Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825 / Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1822, Warszawa, Plage 118, Bitkin 860 |
III VF |
150 zł 360 zł