Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  POLSKA
grosz 1614, Kraków, odmiana napisu z datą 1 6 . 1 4: , bardzo ładny grosz 1614, Kraków, odmiana napisu z datą 1 6 . 1 4: , bardzo ładny
334 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Kraków, odmiana napisu z datą 1 6 . 1 4: , bardzo ładny
125 zł
220 zł
grosz 1614, Kraków, odmiana napisu z datą 1 6 . 1 4 grosz 1614, Kraków, odmiana napisu z datą 1 6 . 1 4
335 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Kraków, odmiana napisu z datą 1 6 . 1 4
100 zł
80 zł
grosz 1614, Kraków, odmiana napisu z datą 1 6 1 4 grosz 1614, Kraków, odmiana napisu z datą 1 6 1 4
336 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Kraków, odmiana napisu z datą 1 6 1 4
125 zł
170 zł
grosz 1614, Wilno, litery H - W pod Pogonią, Ivanauskas 1012:196, T. 8, bardzo ładny i rzadki grosz 1614, Wilno, litery H - W pod Pogonią, Ivanauskas 1012:196, T. 8, bardzo ładny i rzadki
337 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Wilno, litery H - W pod Pogonią, Ivanauskas 1012:196, T. 8, bardzo ładny i rzadki
500 zł
1 350 zł
grosz 1616, Ryga, Gerbaszewski - awers nienotowany rewers 5, T. 12, rzadki i ładnie zachowany grosz 1616, Ryga, Gerbaszewski - awers nienotowany rewers 5, T. 12, rzadki i ładnie zachowany
338 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1616, Ryga, Gerbaszewski - awers nienotowany rewers 5, T. 12, rzadki i ładnie zachowany
II/II+
EF/EF+
1 000 zł
3 200 zł
grosz 1624, Gdańsk, patyna grosz 1624, Gdańsk, patyna
339 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1624, Gdańsk, patyna
100 zł
140 zł
grosz 1627, Gdańsk, patyna i ładny grosz 1627, Gdańsk, patyna i ładny
340 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1627, Gdańsk, patyna i ładny
125 zł
260 zł
szeląg bez daty, Poznań, litera P pod orłem, T. 10, rzadki szeląg bez daty, Poznań, litera P pod orłem, T. 10, rzadki
341 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg bez daty, Poznań, litera P pod orłem, T. 10, rzadki
200 zł
210 zł
dwudenar 1612, Wilno, ogon Pogoni ułożony płasko, Ivanauskas 815:154, T. 2, patyna dwudenar 1612, Wilno, ogon Pogoni ułożony płasko, Ivanauskas 815:154, T. 2, patyna
342 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1612, Wilno, ogon Pogoni ułożony płasko, Ivanauskas 815:154, T. 2, patyna
100 zł
130 zł
denar 1594, Gdańsk denar 1594, Gdańsk
343 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1594, Gdańsk
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
200 zł
denar 1595, Gdańsk, duże lustro mennicze rzadko spotykane w tym typie monety denar 1595, Gdańsk, duże lustro mennicze rzadko spotykane w tym typie monety
344 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1595, Gdańsk, duże lustro mennicze rzadko spotykane w tym typie monety
II+/I-
EF+/UNC-
250 zł
440 zł
denar 1596, Gdańsk, rzadko spotykany tak ładny egzemplarz denar 1596, Gdańsk, rzadko spotykany tak ładny egzemplarz
345 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1596, Gdańsk, rzadko spotykany tak ładny egzemplarz
II+/I-
EF+/UNC-
250 zł
340 zł
denar 1603, Poznań, T. 3, rzadki denar 1603, Poznań, T. 3, rzadki
346 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1603, Poznań, T. 3, rzadki
400 zł
440 zł
denar 1610, Poznań, T. 2, gruba patyna denar 1610, Poznań, T. 2, gruba patyna
347 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1610, Poznań, T. 2, gruba patyna
150 zł
420 zł
denar 1612, Poznań, T. 7, rzadki, gruba patyna denar 1612, Poznań, T. 7, rzadki, gruba patyna
348 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1612, Poznań, T. 7, rzadki, gruba patyna
500 zł
520 zł
denar 1613, Łobżenica, T. 50, bardzo rzadki i niespotykanie ładny egzemplarz z lustrem menniczym denar 1613, Łobżenica, T. 50, bardzo rzadki i niespotykanie ładny egzemplarz z lustrem menniczym
349 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1613, Łobżenica, T. 50, bardzo rzadki i niespotykanie ładny egzemplarz z lustrem menniczym
2 500 zł
3 900 zł
talar 1632, Bydgoszcz, Aw: Insygnia koronacyjne i napis DEVS PROVIDEBIT, Rw: Tarcza herbowa i napi.. talar 1632, Bydgoszcz, Aw: Insygnia koronacyjne i napis DEVS PROVIDEBIT, Rw: Tarcza herbowa i napi..
350 Bezkrólewie 1632
talar 1632, Bydgoszcz, Aw: Insygnia koronacyjne i napis DEVS PROVIDEBIT, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło SAM LIV NE NO SVE - GOT VAD Q HR REX, 28.44 g, H-Cz. 1728 R..
II-/III+
EF-/VF+
25 000 zł
60 000 zł
talar 1633, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8 talar 1633, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8
351 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1633, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8
4 000 zł
4 600 zł
talar 1633, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8, wada krążka, patyna ziemistego koloru talar 1633, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8, wada krążka, patyna ziemistego koloru
352 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1633, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8, wada krążka, patyna ziemistego koloru
1 750 zł
2 000 zł
talar 1633, Toruń, 28.45 g, Dav. 4374, T. 10 talar 1633, Toruń, 28.45 g, Dav. 4374, T. 10
353 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1633, Toruń, 28.45 g, Dav. 4374, T. 10
5 000 zł
4 600 zł