Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  POLSKA
podwójny grosz bez daty, Paryż, Duplessy 1152 podwójny grosz bez daty, Paryż, Duplessy 1152
306 Henry Walezy 1573-1575 (1589)
podwójny grosz bez daty, Paryż, Duplessy 1152
100 zł
320 zł
podwójny grosz 1588, Troyes, Duplessy 1152 podwójny grosz 1588, Troyes, Duplessy 1152
307 Henry Walezy 1573-1575 (1589)
podwójny grosz 1588, Troyes, Duplessy 1152
100 zł
dukat 1586 Gdańsk, H-Cz. 770 (R1), Kaleniecki s. 64-67, Fr. 3, T. 25, złoto 3.25 g, rysy w tle dukat 1586 Gdańsk, H-Cz. 770 (R1), Kaleniecki s. 64-67, Fr. 3, T. 25, złoto 3.25 g, rysy w tle
308 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1586 Gdańsk, H-Cz. 770 (R1), Kaleniecki s. 64-67, Fr. 3, T. 25, złoto 3.25 g, rysy w tle
4 500 zł
4 400 zł
talar oblężniczy 1577, Gdańsk, odmiana z kawką - znakiem mincerza W. Tallemanna, 26.74 g, Bahr. 81.. talar oblężniczy 1577, Gdańsk, odmiana z kawką - znakiem mincerza W. Tallemanna, 26.74 g, Bahr. 81..
309 Stefan Batory 1576-1586
talar oblężniczy 1577, Gdańsk, odmiana z kawką - znakiem mincerza W. Tallemanna, 26.74 g, Bahr. 8108, Dav. 8452, drobna wada mennicza krążka, ale moneta ładnie wybita..
10 000 zł
19 000 zł
talar 1586, Nagybanya, H-Cz. 757 (R2), Dav. 8457, T. 80, patyna talar 1586, Nagybanya, H-Cz. 757 (R2), Dav. 8457, T. 80, patyna
310 Stefan Batory 1576-1586
talar 1586, Nagybanya, H-Cz. 757 (R2), Dav. 8457, T. 80, patyna
9 000 zł
8 200 zł
trojak 1579, Olkusz, popiersie króla przedzielające u góry i dołu napis, H-Cz. 9403 (R2), T. 10, r.. trojak 1579, Olkusz, popiersie króla przedzielające u góry i dołu napis, H-Cz. 9403 (R2), T. 10, r..
311 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1579, Olkusz, popiersie króla przedzielające u góry i dołu napis, H-Cz. 9403 (R2), T. 10, rzadki, patyna
3 000 zł
4 600 zł
trojak 1579, Gdańsk, H-Cz. 631 (R1), T. 8, małe wżery na awersie, delikatna patyna trojak 1579, Gdańsk, H-Cz. 631 (R1), T. 8, małe wżery na awersie, delikatna patyna
312 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1579, Gdańsk, H-Cz. 631 (R1), T. 8, małe wżery na awersie, delikatna patyna
2 000 zł
8 200 zł
trojak 1581, Olkusz, T. 3, rzadki trojak 1581, Olkusz, T. 3, rzadki
313 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Olkusz, T. 3, rzadki
500 zł
400 zł
trojak 1581, Wilno, rzadka odmiana z nominałem w owalnej obwódce pod popiersiem króla, Ivanauskas .. trojak 1581, Wilno, rzadka odmiana z nominałem w owalnej obwódce pod popiersiem króla, Ivanauskas ..
314 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, rzadka odmiana z nominałem w owalnej obwódce pod popiersiem króla, Ivanauskas 758:121, T.4, patyna
250 zł
560 zł
trojak 1581, Wilno, herb Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126 trojak 1581, Wilno, herb Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126
315 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, herb Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126
125 zł
100 zł
trojak 1582, Olkusz, T. 2, rzadki i ładnie zachowany trojak 1582, Olkusz, T. 2, rzadki i ładnie zachowany
316 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Olkusz, T. 2, rzadki i ładnie zachowany
500 zł
740 zł
trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:121, ładne lustro mennicze trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:121, ładne lustro mennicze
317 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:121, ładne lustro mennicze
300 zł
340 zł
trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:121, ciemna patyna trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:121, ciemna patyna
318 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:121, ciemna patyna
150 zł
160 zł
trojak 1583, Wilno, Ivanauskas 778:127 trojak 1583, Wilno, Ivanauskas 778:127
319 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Wilno, Ivanauskas 778:127
150 zł
130 zł
320 Stefan Batory 1576-1586
150 zł
120 zł
trojak 1583, Ryga, Kruggel 15, niecentrycznie wybity, ale dość ładny egzemplarz trojak 1583, Ryga, Kruggel 15, niecentrycznie wybity, ale dość ładny egzemplarz
321 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Kruggel 15, niecentrycznie wybity, ale dość ładny egzemplarz
200 zł
270 zł
trojak 1584, Wilno, Ivanauskas 782:130, duża głowa króla trojak 1584, Wilno, Ivanauskas 782:130, duża głowa króla
322 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Wilno, Ivanauskas 782:130, duża głowa króla
125 zł
135 zł
trojak 1584, Ryga, Kruggel 7, napis na rewersie zakończony rozetką, ładnie zachowany trojak 1584, Ryga, Kruggel 7, napis na rewersie zakończony rozetką, ładnie zachowany
323 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Ryga, Kruggel 7, napis na rewersie zakończony rozetką, ładnie zachowany
250 zł
420 zł
trojak 1586, Olkusz, T. 1,50, litery NH na awersie trojak 1586, Olkusz, T. 1,50, litery NH na awersie
324 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Olkusz, T. 1,50, litery NH na awersie
200 zł
1 200 zł
trojak 1586, Olkusz, T. 1,50, litery N-H po bokach Orła i Pogoni,  ciemna patyna trojak 1586, Olkusz, T. 1,50, litery N-H po bokach Orła i Pogoni,  ciemna patyna
325 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Olkusz, T. 1,50, litery N-H po bokach Orła i Pogoni, ciemna patyna
150 zł
250 zł