Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
donatywa o wadze 1 1/2 dukata 1634, Gdańsk, Aw: Popiersie króla, VLADIS IIII DG REX POLONIÆ M D LI.. donatywa o wadze 1 1/2 dukata 1634, Gdańsk, Aw: Popiersie króla, VLADIS IIII DG REX POLONIÆ M D LI..
548 Władysław IV Waza 1632-1648
donatywa o wadze 1 1/2 dukata 1634, Gdańsk, Aw: Popiersie króla, VLADIS IIII DG REX POLONIÆ M D LIT RVS PRVS, Rw: Herb Gdańska EX AVRO SOLIDO CIVITAS GEDANENSIS F F, ..
17 500 zł
36 000 zł
dukat 1637, Toruń, H-Cz. 1782 (R4), Kaleniecki s. 236, Fr. 58, T. 40, złoto, 3.24 g, stara patyna dukat 1637, Toruń, H-Cz. 1782 (R4), Kaleniecki s. 236, Fr. 58, T. 40, złoto, 3.24 g, stara patyna
549 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1637, Toruń, H-Cz. 1782 (R4), Kaleniecki s. 236, Fr. 58, T. 40, złoto, 3.24 g, stara patyna
4 500 zł
dukat 1641, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla, VLAD 4 D G REX POL - M D LIT RVS PR M, Rw: 16-41 i lit.. dukat 1641, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla, VLAD 4 D G REX POL - M D LIT RVS PR M, Rw: 16-41 i lit..
550 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1641, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla, VLAD 4 D G REX POL - M D LIT RVS PR M, Rw: 16-41 i litery G-G po bokach tarczy herbowej, poniżej litery SB, w otoku napis..
20 000 zł
18 000 zł
talar 1637, Toruń, Dav. 4374, T. 6, patyna talar 1637, Toruń, Dav. 4374, T. 6, patyna
551 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1637, Toruń, Dav. 4374, T. 6, patyna
2 500 zł
3 400 zł
talar 1648, Gdańsk, Dav. 4356, T. 10, uszkodzone tło na awersie, wytarta punca kolekcjonerska- her.. talar 1648, Gdańsk, Dav. 4356, T. 10, uszkodzone tło na awersie, wytarta punca kolekcjonerska- her..
552 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1648, Gdańsk, Dav. 4356, T. 10, uszkodzone tło na awersie, wytarta punca kolekcjonerska- herb Pilawa
3 000 zł
4 600 zł