Aukcja nr 31
USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
732 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.48 g, minimalne ryski, ładna stara patyna |
I UNC |
2 000 zł 2 700 zł
733 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.48 g, drobne ryski w tle |
II+ EF+ |
2 000 zł 2 200 zł
734 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, justowanie na rewersie |
750 zł 760 zł
735 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, delikatna patyna |
II- EF- |
500 zł 560 zł
736 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, ciemna patyna |
500 zł 460 zł
737 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, przepiękna złocisto-zielonkawa patyna, gabinetowy stan zachowania |
I UNC |
800 zł 1 900 zł
738 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, bardzo ładne |
I- UNC- |
500 zł 660 zł
739 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 |
II+ EF+ |
350 zł 540 zł
740 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, Plage 279, patyna |
II- EF- |
250 zł 200 zł
741 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego oklejone ozdobnym papierem koloru wiśniowego z wytłoczonym napisem PAMIĄTKA 1831. Wnętrze pud.. |
2 500 zł 2 800 zł