Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.48 g, minimal.. dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.48 g, minimal..
732 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.48 g, minimalne ryski, ładna stara patyna
2 000 zł
2 700 zł
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.48 g, drobne .. dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.48 g, drobne ..
733 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.48 g, drobne ryski w tle
2 000 zł
2 200 zł
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, justowanie na rewersie 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, justowanie na rewersie
734 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, justowanie na rewersie
750 zł
760 zł
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, delikatna patyna 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, delikatna patyna
735 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, delikatna patyna
500 zł
560 zł
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, ciemna patyna 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, ciemna patyna
736 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, ciemna patyna
500 zł
460 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, przepiękna złocisto-zielonkawa patyna, gabinetowy stan zachowania 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, przepiękna złocisto-zielonkawa patyna, gabinetowy stan zachowania
737 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, przepiękna złocisto-zielonkawa patyna, gabinetowy stan zachowania
800 zł
1 900 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, bardzo ładne 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, bardzo ładne
738 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, bardzo ładne
500 zł
660 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273
739 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273
350 zł
540 zł
10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, Plage 279, patyna 10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, Plage 279, patyna
740 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, Plage 279, patyna
250 zł
200 zł
pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego oklejone ozdobnym papiere..
741 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego oklejone ozdobnym papierem koloru wiśniowego z wytłoczonym napisem PAMIĄTKA 1831. Wnętrze pud..
2 500 zł
2 800 zł