Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  POLSKA  Zygmunt II August 1545-1572
dukat 1563, Wilno, Aw: Popiersie w prawo, SIGIS AVG REX PO M D LIT, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa.. dukat 1563, Wilno, Aw: Popiersie w prawo, SIGIS AVG REX PO M D LIT, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa..
277 Zygmunt II August 1545-1572
50 000 zł
104 000 zł
półkopek (30 groszy) 1564, Wilno lub Tykocin, Aw: Monogram królewski, Rw: Wielopolowa tarcza herbo.. półkopek (30 groszy) 1564, Wilno lub Tykocin, Aw: Monogram królewski, Rw: Wielopolowa tarcza herbo..
278 Zygmunt II August 1545-1572
półkopek (30 groszy) 1564, Wilno lub Tykocin, Aw: Monogram królewski, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, H-Cz. 528 (R5), Ivanauskas 686:101, Dav. 8419, T. 200, patyna, 2..
80 000 zł
102 000 zł
czworak 1568, Wilno, rzadsza odmiana z interpunkcją w postaci kółeczek na rewersie, Ivanauskas 672.. czworak 1568, Wilno, rzadsza odmiana z interpunkcją w postaci kółeczek na rewersie, Ivanauskas 672..
279 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, rzadsza odmiana z interpunkcją w postaci kółeczek na rewersie, Ivanauskas 672:96, T. 1, drobna wada blachy, na rewersie, patyna
350 zł
360 zł
czworak 1568, Wilno, interpunkcja w postaci trójlistków, Ivanauskas 672:96, T. 1, błędne napisy z .. czworak 1568, Wilno, interpunkcja w postaci trójlistków, Ivanauskas 672:96, T. 1, błędne napisy z ..
280 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, interpunkcja w postaci trójlistków, Ivanauskas 672:96, T. 1, błędne napisy z powodu podwójnego uderzenia stempla
300 zł
czworak 1569, Wilno, Ivanauskas 675:96, T. 1 czworak 1569, Wilno, Ivanauskas 675:96, T. 1
281 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1569, Wilno, Ivanauskas 675:96, T. 1
250 zł
200 zł
trojak 1557, Gdańsk, odmiana bez obwódek na awersie i z małą głową króla, T. 3, ładna i rzadka mon.. trojak 1557, Gdańsk, odmiana bez obwódek na awersie i z małą głową króla, T. 3, ładna i rzadka mon..
282 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1557, Gdańsk, odmiana bez obwódek na awersie i z małą głową króla, T. 3, ładna i rzadka moneta
I-/II+
UNC-/EF+
1 750 zł
3 500 zł
trojak ze słabego srebra 1562, Wilno, Ivanauskas 610:92, T. 18, uszkodzenie w tle, ciemna patyna, .. trojak ze słabego srebra 1562, Wilno, Ivanauskas 610:92, T. 18, uszkodzenie w tle, ciemna patyna, ..
283 Zygmunt II August 1545-1572
trojak ze słabego srebra 1562, Wilno, Ivanauskas 610:92, T. 18, uszkodzenie w tle, ciemna patyna, rzadki
2 000 zł
2 400 zł
trojak 1565, Wilno lub Tykocin, Ivanauskas 647:95, T. 15, minimalna wada blachy, rzadka moneta z c.. trojak 1565, Wilno lub Tykocin, Ivanauskas 647:95, T. 15, minimalna wada blachy, rzadka moneta z c..
284 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1565, Wilno lub Tykocin, Ivanauskas 647:95, T. 15, minimalna wada blachy, rzadka moneta z cytatem z psalmu zwana trojakiem szyderczym
1 500 zł
1 650 zł
trojak 1565, Wilno lub Tykocin, Ivanauskas 647:95, T. 15, minimalna wada rantu, rzadka moneta z cy.. trojak 1565, Wilno lub Tykocin, Ivanauskas 647:95, T. 15, minimalna wada rantu, rzadka moneta z cy..
285 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1565, Wilno lub Tykocin, Ivanauskas 647:95, T. 15, minimalna wada rantu, rzadka moneta z cytatem z psalmu zwana trojakiem szyderczym
1 500 zł
1 900 zł
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Ivanauskas 584:86, T. 3 grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Ivanauskas 584:86, T. 3
286 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Ivanauskas 584:86, T. 3
750 zł
600 zł
grosz na stopę polską 1547, Wilno, Ivanauskas 559:82, patyna grosz na stopę polską 1547, Wilno, Ivanauskas 559:82, patyna
287 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1547, Wilno, Ivanauskas 559:82, patyna
200 zł
240 zł
grosz 1556, Gdańsk, T. 4, drobna wada mennicza, patyna grosz 1556, Gdańsk, T. 4, drobna wada mennicza, patyna
288 Zygmunt II August 1545-1572
grosz 1556, Gdańsk, T. 4, drobna wada mennicza, patyna
800 zł
720 zł
grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Ivanauskas 597:87, T. 12, wada bicia, ciemna patyna grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Ivanauskas 597:87, T. 12, wada bicia, ciemna patyna
289 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Ivanauskas 597:87, T. 12, wada bicia, ciemna patyna
III-
VF-
500 zł
400 zł
grosz na stopę polską 1567, Tykocin, Ivanauskas 571:84 grosz na stopę polską 1567, Tykocin, Ivanauskas 571:84
290 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1567, Tykocin, Ivanauskas 571:84
200 zł
230 zł
grosz na stopę polską 1568, Tykocin, na rewersie gwiazdki jako przerywniki, Ivanauskas 576:84, ład.. grosz na stopę polską 1568, Tykocin, na rewersie gwiazdki jako przerywniki, Ivanauskas 576:84, ład..
291 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1568, Tykocin, na rewersie gwiazdki jako przerywniki, Ivanauskas 576:84, ładnie zachowany
300 zł
820 zł
grosz na stopę polską 1568, Tykocin, po obu stronach kropki jako przerywniki, Ivanauskas 576:84, w.. grosz na stopę polską 1568, Tykocin, po obu stronach kropki jako przerywniki, Ivanauskas 576:84, w..
292 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1568, Tykocin, po obu stronach kropki jako przerywniki, Ivanauskas 576:84, wada bicia
250 zł
230 zł
półgrosz 1547, Wilno, Ivanauskas 472:74, piękny półgrosz 1547, Wilno, Ivanauskas 472:74, piękny
293 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1547, Wilno, Ivanauskas 472:74, piękny
125 zł
210 zł
półgrosz 1548, Wilno, Ivanauskas 474:74, bardzo ładny półgrosz 1548, Wilno, Ivanauskas 474:74, bardzo ładny
294 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1548, Wilno, Ivanauskas 474:74, bardzo ładny
100 zł
100 zł
półgrosz 1566, Tykocin, odmiana napisu L / LITV i duży herb Jastrzębiec, Ivanauskas 552:80, T. 12,.. półgrosz 1566, Tykocin, odmiana napisu L / LITV i duży herb Jastrzębiec, Ivanauskas 552:80, T. 12,..
295 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1566, Tykocin, odmiana napisu L / LITV i duży herb Jastrzębiec, Ivanauskas 552:80, T. 12, rzadki
750 zł
600 zł
szeląg 1549, Gdańsk, T. 15, rzadka i ładnie zachowana moneta szeląg 1549, Gdańsk, T. 15, rzadka i ładnie zachowana moneta
296 Zygmunt II August 1545-1572
szeląg 1549, Gdańsk, T. 15, rzadka i ładnie zachowana moneta
900 zł
2 200 zł