Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  POLSKA  August III 1733-1763
625 August III 1733-1763
talar 1763, Drezno, Schnee 1047, Dav. 2676
800 zł
820 zł
626 August III 1733-1763
półtalar 1755, Lipsk, T. 20, Merseb. 1728, małe uszkodzenie tła monety na awersie, rzadki
2 000 zł
2 700 zł
627 August III 1733-1763
30 groszy (złotówka) 1762, Gdańsk
800 zł
640 zł
628 August III 1733-1763
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, rzadsza odmiana napisu 8 gr, Merseb. 1777, patyna
600 zł
500 zł
629 August III 1733-1763
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Merseb. 1778, \efraimek\"-mennica nieznana
200 zł
160 zł
630 August III 1733-1763
tymf 1753, Lipsk, Merseb. 1776, drobna wada blachy, patyna
150 zł
160 zł
631 August III 1733-1763
ort 1753, Lipsk, wada blachy, ciemna patyna
125 zł
140 zł
632 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, Merseb. 1779, popiersie króla z małą głową
200 zł
160 zł
633 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, Merseb. 1780, popiersie króla z dużą głową
175 zł
160 zł
634 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, bardzo ciekawa ozdobna u dołu tarczy herbowej, Merseb. 1779
150 zł
120 zł
635 August III 1733-1763
ort 1754, \efraimek\"-mennica nieznana
400 zł
320 zł
636 August III 1733-1763
ort 1755, Lipsk, Merseb. 1782, ładnie zachowany
150 zł
250 zł
637 August III 1733-1763
ort 1756, Lipsk, Merseb. 1782, ładny egzemplarz
200 zł
220 zł
638 August III 1733-1763
ort 1759, Gdańsk, litery CHS poniżej herbu Gdańska, Merseb. 1796, rzadszy rocznik
750 zł
920 zł
639 August III 1733-1763
szóstak 1755, Lipsk, Merseb. 1785
III+/II-
VF+/EF-
125 zł
100 zł
640 August III 1733-1763
trojak 1758, Gdańsk, Merseb. 1803, ładna stara patyna
400 zł
420 zł
641 August III 1733-1763
trojak 1763, Toruń, Merseb. 1821, ciemna patyna
350 zł
780 zł
642 August III 1733-1763
1/12 talara 1737, Drezno, Merseb. 1760
200 zł
160 zł
643 August III 1733-1763
dwugrosz wikariacki 1741, Drezno, Merseb. 1699, złotawa patyna
150 zł
140 zł
644 August III 1733-1763
szeląg 1753, Gubin, odmiana z literą D pod tarczami, Merseb. 1793, moneta zazwyczaj niespotykana w tak ładnym stanie zachowania, stara patyna
100 zł
100 zł