Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  POLSKA  August III 1733-1763
talar 1763, Drezno, Schnee 1047, Dav. 2676 talar 1763, Drezno, Schnee 1047, Dav. 2676
625 August III 1733-1763
talar 1763, Drezno, Schnee 1047, Dav. 2676
800 zł
820 zł
półtalar 1755, Lipsk, T. 20, Merseb. 1728, małe uszkodzenie tła monety na awersie, rzadki półtalar 1755, Lipsk, T. 20, Merseb. 1728, małe uszkodzenie tła monety na awersie, rzadki
626 August III 1733-1763
półtalar 1755, Lipsk, T. 20, Merseb. 1728, małe uszkodzenie tła monety na awersie, rzadki
2 000 zł
2 700 zł
30 groszy (złotówka) 1762, Gdańsk 30 groszy (złotówka) 1762, Gdańsk
627 August III 1733-1763
30 groszy (złotówka) 1762, Gdańsk
800 zł
640 zł
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, rzadsza odmiana napisu 8 gr, Merseb. 1777, patyna dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, rzadsza odmiana napisu 8 gr, Merseb. 1777, patyna
628 August III 1733-1763
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, rzadsza odmiana napisu 8 gr, Merseb. 1777, patyna
600 zł
500 zł
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Merseb. 1778, \efraimek\"-mennica nieznana dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Merseb. 1778, \efraimek\"-mennica nieznana
629 August III 1733-1763
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Merseb. 1778, \efraimek\"-mennica nieznana
200 zł
160 zł
tymf 1753, Lipsk, Merseb. 1776, drobna wada blachy, patyna tymf 1753, Lipsk, Merseb. 1776, drobna wada blachy, patyna
630 August III 1733-1763
tymf 1753, Lipsk, Merseb. 1776, drobna wada blachy, patyna
150 zł
160 zł
ort 1753, Lipsk, wada blachy, ciemna patyna ort 1753, Lipsk, wada blachy, ciemna patyna
631 August III 1733-1763
ort 1753, Lipsk, wada blachy, ciemna patyna
125 zł
140 zł
ort 1754, Lipsk, Merseb. 1779, popiersie króla z małą głową ort 1754, Lipsk, Merseb. 1779, popiersie króla z małą głową
632 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, Merseb. 1779, popiersie króla z małą głową
200 zł
160 zł
ort 1754, Lipsk, Merseb. 1780, popiersie króla z dużą głową ort 1754, Lipsk, Merseb. 1780, popiersie króla z dużą głową
633 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, Merseb. 1780, popiersie króla z dużą głową
175 zł
160 zł
ort 1754, Lipsk, bardzo ciekawa ozdobna u dołu tarczy herbowej, Merseb. 1779 ort 1754, Lipsk, bardzo ciekawa ozdobna u dołu tarczy herbowej, Merseb. 1779
634 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, bardzo ciekawa ozdobna u dołu tarczy herbowej, Merseb. 1779
150 zł
120 zł
ort 1754, \efraimek\"-mennica nieznana ort 1754, \efraimek\"-mennica nieznana
635 August III 1733-1763
ort 1754, \efraimek\"-mennica nieznana
400 zł
320 zł
ort 1755, Lipsk, Merseb. 1782, ładnie zachowany ort 1755, Lipsk, Merseb. 1782, ładnie zachowany
636 August III 1733-1763
ort 1755, Lipsk, Merseb. 1782, ładnie zachowany
150 zł
250 zł
ort 1756, Lipsk, Merseb. 1782, ładny egzemplarz ort 1756, Lipsk, Merseb. 1782, ładny egzemplarz
637 August III 1733-1763
ort 1756, Lipsk, Merseb. 1782, ładny egzemplarz
200 zł
220 zł
ort 1759, Gdańsk, litery CHS poniżej herbu Gdańska, Merseb. 1796, rzadszy rocznik ort 1759, Gdańsk, litery CHS poniżej herbu Gdańska, Merseb. 1796, rzadszy rocznik
638 August III 1733-1763
ort 1759, Gdańsk, litery CHS poniżej herbu Gdańska, Merseb. 1796, rzadszy rocznik
750 zł
920 zł
szóstak 1755, Lipsk, Merseb. 1785 szóstak 1755, Lipsk, Merseb. 1785
639 August III 1733-1763
szóstak 1755, Lipsk, Merseb. 1785
III+/II-
VF+/EF-
125 zł
100 zł
trojak 1758, Gdańsk, Merseb. 1803, ładna stara patyna trojak 1758, Gdańsk, Merseb. 1803, ładna stara patyna
640 August III 1733-1763
trojak 1758, Gdańsk, Merseb. 1803, ładna stara patyna
400 zł
420 zł
trojak 1763, Toruń, Merseb. 1821, ciemna patyna trojak 1763, Toruń, Merseb. 1821, ciemna patyna
641 August III 1733-1763
trojak 1763, Toruń, Merseb. 1821, ciemna patyna
350 zł
780 zł
1/12 talara 1737, Drezno, Merseb. 1760 1/12 talara 1737, Drezno, Merseb. 1760
642 August III 1733-1763
1/12 talara 1737, Drezno, Merseb. 1760
200 zł
160 zł
dwugrosz wikariacki 1741, Drezno, Merseb. 1699, złotawa patyna dwugrosz wikariacki 1741, Drezno, Merseb. 1699, złotawa patyna
643 August III 1733-1763
dwugrosz wikariacki 1741, Drezno, Merseb. 1699, złotawa patyna
150 zł
140 zł
szeląg 1753, Gubin, odmiana z literą D pod tarczami, Merseb. 1793, moneta zazwyczaj niespotykana w.. szeląg 1753, Gubin, odmiana z literą D pod tarczami, Merseb. 1793, moneta zazwyczaj niespotykana w..
644 August III 1733-1763
szeląg 1753, Gubin, odmiana z literą D pod tarczami, Merseb. 1793, moneta zazwyczaj niespotykana w tak ładnym stanie zachowania, stara patyna
100 zł
100 zł