Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  POLSKA  Jan II Kazimierz 1649-1668
dwudukat 1664, Kraków, Aw:Popiersie, IO CASIM D G RE - XPOL & SVE M D L, Rw: Tarcza herbowa, po bo.. dwudukat 1664, Kraków, Aw:Popiersie, IO CASIM D G RE - XPOL & SVE M D L, Rw: Tarcza herbowa, po bo..
553 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwudukat 1664, Kraków, Aw:Popiersie, IO CASIM D G RE - XPOL & SVE M D L, Rw: Tarcza herbowa, po bokach litery A-T, MONETA AVREA REGN POL, złoto, 6.83 g, H-Cz. 5922 (..
20 000 zł
35 000 zł
dukat 1666, Toruń, złoto, 3.46 g, H-Cz. 2307 (R5), Kaleniecki- , Fr. 60, T. 45, wyśmienity stan za.. dukat 1666, Toruń, złoto, 3.46 g, H-Cz. 2307 (R5), Kaleniecki- , Fr. 60, T. 45, wyśmienity stan za..
554 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1666, Toruń, złoto, 3.46 g, H-Cz. 2307 (R5), Kaleniecki- , Fr. 60, T. 45, wyśmienity stan zachowania, rzadki rocznik nie występujący na aukcjach
15 000 zł
37 000 zł
dwutalar 1650, Gdańsk, Aw: Półpostać króla, IOAN CASIM D G REX POL & SUEC M D L RUS PRU, Rw: Herb .. dwutalar 1650, Gdańsk, Aw: Półpostać króla, IOAN CASIM D G REX POL & SUEC M D L RUS PRU, Rw: Herb ..
555 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwutalar 1650, Gdańsk, Aw: Półpostać króla, IOAN CASIM D G REX POL & SUEC M D L RUS PRU, Rw: Herb Gdańska, niżej litery G-R i data, MONETA ARGENTEA CIVITATIS GEDANEN,..
60 000 zł
65 000 zł
talar 1649, Gdańsk, Dav. 4358, T. 7, patyna talar 1649, Gdańsk, Dav. 4358, T. 7, patyna
556 Jan II Kazimierz 1649-1668
talar 1649, Gdańsk, Dav. 4358, T. 7, patyna
3 000 zł
4 400 zł
tymf 1663, Bydgoszcz, w tarczy herbowej po bokach POL zamiast kwadracików są gwiazdki, piękny wysz.. tymf 1663, Bydgoszcz, w tarczy herbowej po bokach POL zamiast kwadracików są gwiazdki, piękny wysz..
557 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1663, Bydgoszcz, w tarczy herbowej po bokach POL zamiast kwadracików są gwiazdki, piękny wyszukany egzemplarz, rzadki w tym stanie zachowania
300 zł
620 zł
tymf 1664, Bydgoszcz, ciemna patyna tymf 1664, Bydgoszcz, ciemna patyna
558 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1664, Bydgoszcz, ciemna patyna
100 zł
ort 1650, Wschowa, odmiana napisu PO & S, T. 1.50, patyna ort 1650, Wschowa, odmiana napisu PO & S, T. 1.50, patyna
559 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1650, Wschowa, odmiana napisu PO & S, T. 1.50, patyna
300 zł
300 zł
ort 1650, Wschowa, odmiana napisu P ET S, T. 1.50, mennicza wada krążka, ciemna patyna ort 1650, Wschowa, odmiana napisu P ET S, T. 1.50, mennicza wada krążka, ciemna patyna
560 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1650, Wschowa, odmiana napisu P ET S, T. 1.50, mennicza wada krążka, ciemna patyna
250 zł
200 zł
ort 1651, Wschowa, T. 1.50,  patyna ort 1651, Wschowa, T. 1.50,  patyna
561 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Wschowa, T. 1.50, patyna
250 zł
280 zł
ort 1652, Wschowa, T. 1.50, ładnie zachowany ort 1652, Wschowa, T. 1.50, ładnie zachowany
562 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1652, Wschowa, T. 1.50, ładnie zachowany
400 zł
400 zł
ort 1653, Wschowa, odmiana napisu IOAN CASIMIR, T. 1.50, justowany ort 1653, Wschowa, odmiana napisu IOAN CASIMIR, T. 1.50, justowany
563 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1653, Wschowa, odmiana napisu IOAN CASIMIR, T. 1.50, justowany
250 zł
220 zł
ort 1653, Wschowa, odmiana napisu IOAN CASIMI, T. 1.50, ciemna patyna ort 1653, Wschowa, odmiana napisu IOAN CASIMI, T. 1.50, ciemna patyna
564 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1653, Wschowa, odmiana napisu IOAN CASIMI, T. 1.50, ciemna patyna
250 zł
270 zł
ort 1653, Poznań, T. 4, na rewersie napis ...POSNAN. FAC, mennicze niedobicie, rzadki ort 1653, Poznań, T. 4, na rewersie napis ...POSNAN. FAC, mennicze niedobicie, rzadki
565 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1653, Poznań, T. 4, na rewersie napis ...POSNAN. FAC, mennicze niedobicie, rzadki
400 zł
410 zł
ort 1653, Toruń, T. 5, ortów toruńskich z tego okresu nie spotyka się w tak pięknych stanach zacho.. ort 1653, Toruń, T. 5, ortów toruńskich z tego okresu nie spotyka się w tak pięknych stanach zacho..
566 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1653, Toruń, T. 5, ortów toruńskich z tego okresu nie spotyka się w tak pięknych stanach zachowania
2 000 zł
3 800 zł
ort 1654, Wschowa, T. 1.50 ort 1654, Wschowa, T. 1.50
567 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1654, Wschowa, T. 1.50
400 zł
440 zł
ort 1654, Toruń, T. 5, rzadki ort 1654, Toruń, T. 5, rzadki
568 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1654, Toruń, T. 5, rzadki
750 zł
720 zł
ort 1655, Kraków, litery IT pod popiersiem króla i SCH pod tarczą herbową, T. 1.50, patyna ort 1655, Kraków, litery IT pod popiersiem króla i SCH pod tarczą herbową, T. 1.50, patyna
569 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Kraków, litery IT pod popiersiem króla i SCH pod tarczą herbową, T. 1.50, patyna
300 zł
240 zł
ort 1655, Toruń, omyłkowy napis MONETA NOVA I (18) THORVNENSIS, T. 2, rzadki ort 1655, Toruń, omyłkowy napis MONETA NOVA I (18) THORVNENSIS, T. 2, rzadki
570 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, omyłkowy napis MONETA NOVA I (18) THORVNENSIS, T. 2, rzadki
600 zł
480 zł
ort 1656, Kraków, litery IT pod popiersiem króla i IC pod tarczą herbową, T. 1.50, ładna stara pat.. ort 1656, Kraków, litery IT pod popiersiem króla i IC pod tarczą herbową, T. 1.50, ładna stara pat..
571 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1656, Kraków, litery IT pod popiersiem króla i IC pod tarczą herbową, T. 1.50, ładna stara patyna
250 zł
400 zł
ort 1656, Lwów, ciekawa, nienotowana odmiana napisów, T. 4, drobna wada mennicza, ale bardzo ładni.. ort 1656, Lwów, ciekawa, nienotowana odmiana napisów, T. 4, drobna wada mennicza, ale bardzo ładni..
572 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1656, Lwów, ciekawa, nienotowana odmiana napisów, T. 4, drobna wada mennicza, ale bardzo ładnie zachowany egzemplarz, rzadki
2 000 zł