Aukcja nr 31
USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
608 | Jan III Sobieski 1674-1696 ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H przykrytymi gałązkami, T. 2, ładnie zachowany egzemplarz |
II- EF- |
450 zł 800 zł
609 | Jan III Sobieski 1674-1696 ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H przykrytymi gałązkami, T. 2 |
III VF |
300 zł 360 zł
610 | Jan III Sobieski 1674-1696 ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami S-B po bokach tarczy herbowej |
III VF |
300 zł 400 zł
611 | Jan III Sobieski 1674-1696 ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami S-B po bokach tarczy herbowej, mennicza wada krążka, patyna |
III VF |
200 zł 160 zł
612 | Jan III Sobieski 1674-1696 ort 1679, Bydgoszcz, odmiana bez liter TLB, T. 4, mennicza wada krążka, ładnie zachowany |
500 zł 540 zł
613 | Jan III Sobieski 1674-1696 ort 1680, Bydgoszcz, T. 6, rzadki, patyna |
500 zł 600 zł
614 | Jan III Sobieski 1674-1696 ort 1684, Bydgoszcz, T. 2, ładnie zachowany egzemplarz |
500 zł 720 zł
615 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1680, Bydgoszcz, odmiana z IV, patyna |
III VF |
125 zł 130 zł
616 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1683, Bydgoszcz, herb Jelita |
III VF |
100 zł 105 zł
617 | Jan III Sobieski 1674-1696 trojak 1684, Kraków, litera B pod popiersiem króla, T. 2, drobne niedobicie napisu, ale mimo tego dość ładny jak na ten typ monety stan zachowania |
III VF |
250 zł 300 zł